Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét, ami...

Tudtok olyan animét, ami vicces, nem feltétlenül csak barmokodásról van szó hanem ha kell komoly is, és nem ecchi? :D

Figyelt kérdés

Spiritpact

Assaniton classroom


Ilyesmikre gonoltam , a Nanbakát ne mondjátok , mert ismerem , de nem szeretem . És a Spiritpact yaoi , és én nem szeretem amúgy a yaoit , de itt valahogy nem volt annyira rossz ,és tetszett ^^



2018. nov. 18. 12:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És legyen jó története , szép grafikkával , szerethető karakterekkel :)
2018. nov. 18. 12:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sakurasou no Pet na Kanojo, az egyik kedvenc vígjáték animém. Az ecchit én sem szeretem, és bár ebben volt néhány elszórtabb ecchis poén, egyáltalán nem arra alapszik. Jó a sztori, a karakterek és a humor is.


Sket Dance, viszonylag hosszú és epizodikus vígjáték anime, kivéve azt a néhány részt félúton a sorozatban, amikor megismerjük a főszereplők háttérsztoriját. Akkor nem nevetsz, hanem kisírod a szemgolyóidat a helyükről (elsősorban a 2 fiú sztorija a megríkató, a lányé csak egy kicsit szomorú).

2018. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Steins Gate?
2018. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2018. nov. 18. 19:02
 5/12 A kérdező kommentje:
És nem láttam még Steins Gate-t de én úgy ttudim inkább mél elgondolkotaó anime időutazással :D Mindenesetre köszönöm ^^
2018. nov. 18. 19:08
 6/12 A kérdező kommentje:
*tudom , *mély
2018. nov. 18. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Bár a Steins Gate-ben tényleg vannak poénok (inkább az első felében), viccesnek nem nevezném. Mégiscsak egy lélektani thrillerről van szó. Persze ez ne tartson vissza attól, hogy megnézd a (szerintem) valaha készült legjobb animét, kérdező! :D


Amúgy a kérdésedre válaszolva: Bungou Stray Dogs

2018. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
#7: Szerintem meg a Steins;Gate azon kevés animék közé tartozik (az FMA Brotherhood-dal egyetemben), amik tökéletesen kombinálják a humort a drámával.
2018. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Bungou stray dogs az egyik lefjobb anime amit láttam :D Steins Gate-t pedig mindenképp megnézem
2018. nov. 18. 21:22
 10/12 A kérdező kommentje:
*legjobb ( telefonról úgy írok, mint egy 6 éves, de sebaj ^^
2018. nov. 18. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!