Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan anime, ami...

Létezik olyan anime, ami vicces, de azért komoly és van értelmesebb tartalma?

Figyelt kérdés

Tehát ami egy kicsit talán intelligensebb, ennek megfelelően a benne szereplő humor sem csak a humorért van. Inkább mondjuk szarkasztikusabb. És a története esetleg szól is valamiről. Létezik ilyen szerintetek? Volt már néhány pozitív tapasztalatom, de alapvetően ami vicces animét elkezdtem nézni, az jellemzően erőltetett volt és inkább óvodás szintű humorral találkoztam, ami eléggé lelombozott.


Mindenféle javaslatra nyitott vagyok!


Előre is köszönöm.


2016. nov. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bejön az ilyen rejtélymegoldós dolog,akkor ajánlom a Hyoukat.Kicsit lassan indul be,de azután érdekes lesz és közben te is elgondolkodhatsz,mi hogy történt,stb.
2016. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézz bele a Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, habár lehet óvodás lesz neked
2016. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Steins Gate, eléggé egyedi a hangulata, de nagyon élvezhető. Bár inkább mondanám lélektani drámának, de olyan párbeszédek, jelenetek is vannak benne amin szakadtam :D
2016. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!