Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a kedvenc animétek?...

Nektek mi a kedvenc animétek? Miért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Nekem 3 kedvencem is van.....

Legelső sorban a most futó Banana Fish..... Egyszerűen majdnem hog minden műfalyból van benne egy kevés.... Imádom hogy tele van akcióval..... Nagyon aranyos pillanatok is vannak benne(persze ebből kevesebb) meg egyben vicces jelenetek is vannak benne..... Meg igy nem tudom... De a Best animém lett hamar....

Második a Black Butler...... Na jó.... Hmm... Ebben szeretem hogy ugye tele van démoni dolgokkal meg ugye bár egy 12-13 éves grófnak van egy démon komornyika.... Ami még megfogott benne hogy ebben is vannak vicces jelenetek...... Persze ha már démonról van szó akkor ugye az embernek valamilyen szinten a vér is az eszébe jut.... Amibol van is nem kevés főleg a végén...

Harmadik az Akame ga Kill..... Ezt meg egyszerűen a legszomorubb animének merem kijelenteni.... Mivel már az elejétől kezdve a főszereplővel olyen dolgok torténnek hogy szerintem nincs olyan ember aki ne sírná el magát rajta.... De van benne egy pár vicces rész is.... Persze abbol kevesebb.... A végén anyit sirtam ezen az animén hogy kb. egy évre bepótoltam a sírást XD

2018. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

"szerintem nincs olyan ember aki ne sírná el magát rajta"


Esetleg, ha még kezdő vagy és ráharapsz a hatásvadászatra.


"Műfaly" - én inkább ezen sírom el magam

2018. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van több is:

Plastic memories, Noragami, Kaichou wa maid sama

2018. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

InuYasha : Ez volt, az első animém, így valamiért kötődik a kicsi szívemhez, mellesleg a karakterek is jók/szerethetők. Illetve szeretem a hosszabb animéket és ez 167 vagy 169 részes, már nem tudom, de hosszabb darab.


Magi : Nem is tudom mi tetszik annyira benne, egyszerűen beszippantott a világába, és nagyon megszerettem, de végül az anime nem kapott rendes lezárást :(


Bungou stray dogs : Itt is a karakterek valami fenomenálisak, főleg Dazai ^^ A történet maga sem rossz, de számomra voltak unalmasabb részek, mindenesetre ez is nagy kedvenc


Black Butler : Ezt már említette valaki ...



Assaniton Classroom : Igazából ő érdemli meg legjobban azt, hogy szeressem, voltak könnyfakasztó jelenetei, de humorból is van bőven, nagyon egyedi története van, plusz én leszek Karma-kun felesége :D Vagy Haru-kuné nekem mindegy ( Free! )

2018. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rewrite, Death note.
2018. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rég néztem meg a Haikyuut :D

Nem említettem előző hozzászólásomban, mert még akkor nem láttam. Ezt is nagyon megszerettem, izgalmasak a részek, a karakterek fejlődését nézni is élvezet, a grafika tetszik :) Nagyon jók itt is a karakterek személyisége bárhogy is nézem ki emelkedik a műfajában ( sport anime ) Kedvenc szereplőim : Tanaka, Kageyama, Tsukki, Hinata, Nekoma nevű csapatből Kenma


Mit látszik nagyon sok szereplőt kedvelek kivéve SPOILER A 3 ÉVAD ELSŐ VAGY MÁSODIK RÉSZÉBŐL



az új menedzser (szőke hajú csaj) számomra idegesítő, de nem vészes :D

2018. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!