Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Mirai- lány a jövőből, és...

A Mirai- lány a jövőből, és Attack on Titan mozifilmeket fogják magyar mozikban játszani (Budapesten)? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok^^


Láttam már sok helyen, hogy lesz majd ez a 2 anime nagyfilm, és egy barátnőmmel megakarjuk nézni őket. Gondolom idővel a neten is fent lesznek, de hallottam, hogy a mozikban vetítík majd párszor (és úgy azért más a hangulat).

Ez igaz? Ha igen, mikor lesznek és hol? :3


Előre is köszi :D



#mozi #Budapest #anime #Shingeki no Kyoujin #Attack on Titan #Mirai- girl from the future #Mirai - lány a jövőből
2018. nov. 27. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Mirai-t úgy hallottam fogják, az AoT-t tutira nem.
2018. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Így is elég szemetet játszanak már a mozik, az ilyen ráadásul 1-2 anime fanboyon kívül senkit nem érdekelne, tuti bukás lenne, szóval a kiadók nem fogják bevállalni. Az idei filmek közül már csak az Aquaman az ami jó lesz.
2018. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen AoT animefilmről beszélsz?
2018. nov. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Mirai-t elvileg fogják néhány helyen játszani, de egyelőre csak a Corvin mozinak a műsorában láttam. Ott is csak egy időpont van kiírva jelenleg (Dec 13. csütörtök 19:00-kor a Jávor teremben):

[link]


AoT esetében nem tudok új filmről, hacsak nem a második évad összefoglalójára gondolsz (Shingeki no Kyojin Season 2 Movie: Kakusei no Houkou), ami 2018 januárjában jött ki. Ez viszont biztos nem volt/lesz rendes magyar mozikban.

2018. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van bejelentve uj aot film de csak h majd lesz xd az meg kerdeses h mikor vagy h itt fogjak e vetiteni egyaltalan de mivel ez most a nagymeno hollywoodi filmgyartok kezeben van valszeg eljut idee is

(A pikachu detektivtol sem varok sokat de ha nem a japanok csinaljak az ilyen filmeket valahogy kelendobbek a magyarok számára)

2018. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Van bejelentve uj aot film"


Igen, élőszereplős. A kérdező ANIMEfilmről beszél, ezért is kérdeztem rá. Merthogy biza olyan nincsen, csak recap-ok.

2018. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!^^


Igen, bocsi, én voltam pontatlan. A Mirai-ra értettem az ANIME filmet, és az AOT alatt az előszereplősre gondoltam. Valóban én vagyok a hibás, köszi :D

2018. nov. 28. 17:53
 8/8 anonim válasza:
0%
Sajnos Magyarországon nem játszanak anime filmeket :(
2018. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!