Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tulajdonkeppen mi zajlik le...

Tulajdonkeppen mi zajlik le az "Attack on Titan OVA" reszekben, ajanlatos megnezni?

Figyelt kérdés

Most neztem vegig a 3. evadot , es elegge kiborultam, hogy ilyen "befejezetlen vege lett, (de megnyugodtam, hisz legjobb tudasom szerint 2019.aprilisaban folytatodik) s miutän vegig neztem, elkezdtem kutakodni, nincs e veletlenül fent meg valami video, vagy informäciok, es ekkor bukkantam rä, hogy az Attack on Titannak is van OVA-ja. Belekukkantottam egy elozetesbe, de nem igazan fogott meg, ezert fordulok hozzatok ezzel a kerdessel :)

Köszönök szepen elore is minden normalis valaszt! ♥ :)



2018. dec. 9. 17:40
 1/8 LLawliet ***** válasza:
66%
Nekemse tetszett a 3.évad befejezése..nagyon sok megválaszolatlan kérdés fityeg a levegőben:) de örülök hogy rátaláltam a kérdésedre mert neked hàla megtudtam h vannak OVA-k 🤣 legalább leszmitnéznem ,ezerhála
2018. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
melyik ova-ra gondolsz? több is van belőle, egy Jean központú lazítós crack sztori, Ilse naplója ami hozzá is tesz érdemben a történethez, illetve a No regrets és a Lost girls, amik Rivaille, Annie és Mikasa hátteréhez adnak plusz kiegészítést (mivel két éve nem olvasom a mangát és a második évadot is félbehagytam, nem tudom, ezeknek mennyi a konkrét kihatása a fő sztorira). lehet van több is, én ezekről tudok.
2018. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Háttérinfóval szolgál a legtöbb. Ha szereted az AoT, nyugodtan megnézheted őket.
2018. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Több is van.


Az Ilse naplója (OVA 1) igazándiból egy kis világ bővítés. A második évad ismeretében nem fog elárulni akkora titkokat.


A Jean-os (OVA 2) amolyan paródia, mondjuk nekem kicsit hangulat idegen volt, de ha láttad és tetszett az Attack on Titan: Junior High, akkor szerintem ez is tetszeni fog.


Az OVA 3, szintén nem nagy történet, Erenék egy küldetéséről szól még kadét korukban.


A No Regrets (OVA 4-5) már egy érdekesebb történet. Rivaille előzmény sztorija, a karakter rajongóinak kötelező.



Végül a Lost Girls (OVA 6-7), Annie van a középpontban, egy nappal az 57. felderítő hadjárat előtt vagyunk. Kis nyomozgatós sztori, szerintem izgalmas. Bár be kell valljam, a második részét nem láttam, csak olvastam a manga verziót, de az tetszett.


Szerintem hiánypótlónak tökéletesek, az a bizonyos AoT hangulat nagyon meg van (kivéve az másodiknál, az nekem túl poénkodós volt).

Még ajánlom időkitöltőnek áprilisig a Before the Fall mangát. Hetven évvel az anime története előtt játszódik, remekül bővíti a világot.

2018. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szepen köszönöm a välaszokat :) ♥ Hasznosak voltak.


Es #1: Örülök, hogy szämodra pedig a kerdes volt hasznos xDD :D ♥

2018. dec. 12. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 a harmadikra nem is emlékeztemXD a Jean ova azért lehet fura, mert a kötetvégi extra gageket rakták bele, amik a következő kötet állítólagos tartalmát mutatták be (Sasha felpofozza Reinert, mindenki titán, Jeanra rosszkor nyit rá az anyukája és társai).
2018. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Érdemes megnézni mert jók, de egyik sem canon.
2019. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképp érdemes megnézni őket, nagyon klasszak. Személyes kedvencem a 8.rész, amiben azt mutatják meg, hogy mi lett volna, ha akkor nem ölik meg Mikasa szüleit. Lényegesen más lenne a sztori. Ebben a részben feltűnik a pillangó effektus is, ami számomra elképesztő volt. Nagyon élveztem ezt a részt, többször is megnéztem már. Valamint vannak benne nagyin durva utalások.. És mondatok.. Érdemes lenne megnézni őket szerintem!
2021. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!