Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Code Geass történet folytatás?

Code Geass történet folytatás?

Figyelt kérdés
Megnéztem az első két évadját az animének. Úgy tudom, hogy van még egy vagy kettő film, de azok folytatják a történetet? Vagy van valamilyen folyatása? Vagy lesz akkor pl egy harmadik évad?

2019. jan. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van a sorozat, amit megnéztél.


Van 3 recap film, amelyek a sorozat történetét feldolgozták, viszont változtattak pár dolgot a történeten (a legnagyobb változás, hogy egy szereplő életben maradt, aki egyébként meghalt a sorozatban). De a történet vége ugyanaz, Lelouch is ugyanúgy hal meg.


Februárban fog érkezni egy 4. film, ami a 3 film történetét folytatja, Fukkatsu no Lelouch címmel (Lelouch of the Re;surrection).


Tehát nincs 3. évad, nem is lesz. Az első két évadnak nem lesz folytatása, a recap filmeknek lesz csak.


A recap filmek sorban:

Code Geass Episode I - Koudou: [link]

Code Geass Episode II - Handou: [link]

Code Geass Episode III - Oudou: [link]


Ezenkívül vannak még az Akito filmek, amelyek ha jól tudom az első két évad eseményei alatt, illetve között zajlanak... De azokról jobb nem beszélni, annyira fájdalmasan rossz filmek. A történethez semmit nem tesznek hozzá, felesleges megnézni őket.

2019. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél!
2019. jan. 27. 13:42
 3/6 anonim válasza:
2019. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as: *sigh*


Engedjük már ezt a kamu befejezést. Csak 623 milliószor lett már elmondva, és bizonyítva, hogy ez a befejezés KAMU, egy RAJONGÓI KREÁLMÁNY. Soha, semmilyen verzióban nem volt benne.


Bizonyíték: a TV logó a jobb felső sarokban. A logó végig ott van a jelenet alatt, kivéve egyetlen képkockát: amikor Lelouch-ot mutatják. Ez bizony nem jelent mást, minthogy azt a képkockát utólag szerkesztette oda valaki.


A készítők is megerősítették már párszor, hogy Lelouch meghalt.

2019. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elnézést nemtudtam mondjuk valahol sejtettem de reménykedtem hogy nem halt meg kár...
2019. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mellesleg a recap filmekből (aminek a folytatása jön 1 hét múlva) kikerült ez a szekeres jelenet.


Nemsokára megtudjuk mi lett, mi lesz Lelouch-sal

2019. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!