Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Haverom nem akarja nézni a...

Haverom nem akarja nézni a One Piece-t mert szerinte bénán néz ki. Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Régen én is így voltam vele. Akárki akármit mondott, egyszerűen utáltam anélkül, hogy egyáltalán ismertem volna. Aztán egyszer csak saját magamtól kezdtem el nézni, és lenyűgözött a zsenialitása.

2019. jan. 30. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy. Örülj hogy neki van ízlése ha neked már nem jutott. Nem kell minden szemetet másokra erőszakolni.
2019. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mond el, hogy mit láttál, csak mesélj egy jó részről neki, hogy mi történt. Ha kérdezi, mond, hogy csak egy sorozat. Ha 2-3x eljátszottad ezt, és még mindig érdekli, azaz így megtetszik neki, akkor mond el, hogy ez mi. Ha így sem tetszik neki, akkor ennyi.


Igényt ki kell alakítani.

2019. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
haverodnak jobb ízlése van.
2019. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Második: ez jó ötlet.

Első és harmadik: látom ti is beszéltek a semmibe.

2019. jan. 30. 18:01
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne rávenni? Ha egyszer neki nem szimpatikus az a sorozat akkor ne erőltesd. Nem tudom, te mit szólnál hozzá, ha csesztetnének valamivel ami téged egyáltalán nem érdekel. Még ha rá is vennéd, akkor sem biztos hogy élvezné, mert nem fog tudni elvonatkoztatni attól, hogy neki nem tetszik a sorozat megjelenítése.
2019. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Első és harmadik azt mondja - amire érdemes lenne figyelni, mert nem teljesen hülyeség - hogy ha neki nem tetszik és erőlteted, akkor csak ellenszenvet váltasz ki.
2019. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak furán fogalmaznak :)
2019. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjad, ugyse fogja megnezni, ha nem akarja... a hugom ugyanez. Az osszes altalam nezett anime sztorijat tudja fejbol, erdekli is, mert mindig rakerdez, de o nem nezi, mert anime es az "ciki".

(-_-)

2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem érdekli, akkor nem kell erőltetni, mert így csak eltávolítod a témától.

Neked se tetszene, ha valaki rád akarna erőltetni valami olyat, ami nem tetszik.

Én láttam a One Piece kb első 10 részét, de elég hamar meguntam. :/

2019. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle, nincs-e kedve beleolvasni a mangába. Sokkal jobban lehet vele haladni, mint a rajzfilmmel, nem annyira vontatott. Ha pedig az tetszik neki, akkor lehet hogy kedvet kap a sorozathoz is.
2019. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!