Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már végig nézte a Once...

Aki már végig nézte a Once Upon a Time 3. évadát, szerinte ez hogy van?

Figyelt kérdés

Szóval a harmadik évadban egy csomó rész arról szól, hogy lehetetlen az időutazás, és soha nem is volt lehetséges, senkinek sincs ekkora ereje. De az első évad végén, amikor Regina meg akarja mérgezni Emmát, akkor a Kalapos azt mondja neki, hogy csak gondoljon a helyre és az időre, amikor a tárgy létezett és akkor ő el tudja hozni.


Akkor a kalapos mégis tudott idő utazni csak mindenki elfelejtette? Vagy hogy van ez?


2014. aug. 14. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem volt konkrétan időutazás. Mert ha jól emlékszem az alma kellett reginának, és nem ők mentek arra a helyre ahol az alma van, hanem az alma került onnan hozzájuk, bele a kalapba. Tehát ők nem utaztak oda, csak elhoztak egy tárgyat
2014. aug. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lehet

bár úgy emlékszem, hogy csak azért nem utaztak, mert nem volt elég varázslat.

2014. aug. 15. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Úú, nekem is rémlik valami ilyesmi.

De egyébként ennyire nem gondoltam bele

2014. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!