Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Boruto...

Viktorka19 kérdése:

Mi a véleményetek a Boruto Naruto Next Generation-ről? (17 F)

Figyelt kérdés
Szerintem egy kicsit túl tólták teknikákkal a gyerekek hirtelen már inkább csak játszani akarnak még nincs is benne konkrét harc oké hogy még csak most jár a 91. Résznél de akkor is nagyon sok benne a teknika

2019. febr. 4. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Akkor csak azért is: Nekem tetszik! :P :D
2019. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Pont annyira nem érdekel, mint az előzménye.
2019. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
A Naruto még jó is volt, de ez nagyon nem. Csak azért nézem mert az eredeti folytatása és érdekel mi lesz a vége, feltéve ha nem csinálják meg Boruto fiának a kalandjait is, hogy még több pénzt keressenek.
2019. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A leg első kommentelő még véleményt írt de a többi csak szarozta meg fosoztátok én véleményt kértem srácok/csajok


Amúgy én is csak azért nezemert az eredeti folytatása és kíváncsi vagyok hogy vajon mennyit foglalkoznak ezzel az animével és vajon mi lessz a vége a sorozatnak

2019. febr. 6. 09:03
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A negatív vélemény is vélemény. Különben sem írhatod elő, hogy másoknak tetsszen az az igénytelen, gagyi cucc. Én Naruto-fanként mondom, hogy a Boruto az eredeti sorozat meggyalázása, amit csak azért adtak ki, hogy lehúzzanak még egy bőrt a népszerű animéről.
2019. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Technika.. könyörgöm,, legalább minimális helyesírást.. Tudom, tudom, nyelvtannáci vagyok, de idegesít.
2019. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Első válaszoló vagyok. Szerintem aki szeret egy animét(vagy bármilyen sorozatot), az minden részét megnézi, ami a világhoz és a főszereplőkhöz kapcsolódik. Ha a Boruto vagy bármelyik azt követő sorozat egy olyan fordulatot venne, hogy onnantól az egész sztori egy eldugott kis falu egyik lakójáról szólna, akkor én se nézném tovább. De amíg Naruto és a többi régi szereplő, vagy az ő gyerekeik, vagy azok gyerekei vannak a középpontban, addig engem érdekel. Akkor is, ha filler. Mert én inkább nézek egy éven keresztül fillert, minthogy ne jöjjön ki egy rész. És mivel minket szénné szívatnak az egyetemen, másokat meg a munkánál, jólesik legalább hetente egyszer leülni, és 20 percig élvezni azon hősök kalandjait, akikkel felnőttünk, még ha kicsit unalmas is. Szóval aki azt mondja, hogy a fillerek vagy a Boruto rossz(elismerem, hogy kicsit lassú vagy unalmas a sztori, de attól még jó), az nem is szereti igazán a sorozatot. Az nézzen mást.


Nem ide tartozik, de én azt is rühellem, amikor valaki fillerszűrőket keres a neten. Ha érdekli a sorozat, és tetszik neki, nézze végig tisztességesen. Aki meg csak kíváncsi a sztorira, az nézze meg a nagyobb harcokat, vagy olvassa el a neten.


És ez egy VÉLEMÉNY. Lehet anyázni, nem érdekel. :P

2019. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze ezzel egyet értek hogy aki szereti az meg is nézi az összes részt én is Naruto fanok vagyok és és szeretem a sorozatot csak kicsit fura hogy a Borutoban már ilyen sok technikát raktak bele de így a 92 részt is meg néztem kezd érdekessé válni és kíváncsi is vagyok hogy mi lessz ennek a sorozatnak a vége
2019. febr. 7. 09:38
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát már alapból a sima Naruto-ban is volt valamennyi technika. VHS, telefon, laptop, stb... Aztán ugye vége lett a háborúknak, jött a hosszú béke és szövetség, szerintem reális, hogy fejlődtek. Jó, a VR kiképzés talán kicsit sok, de a felsőváros és a vonat szerintem nem.
2019. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fényképező gépet láttam még kamerát de laptopot azt nem hát akkor hát akkor nem madarakkal üzentek volna hanem küldenek egy E-mailt azt jónapot mennyi időt meg spóroltak volna🤘
2019. febr. 8. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!