Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nálam van így az aninékke...

Csak nálam van így az aninékkel/mangákkal?

Figyelt kérdés
A csaldom totál előítéletes az animékkel kapcsolatban tehát mint rengeteg más ember ők is ugy gondoljak hogy az anime perverz vagy gagyi gyerekmese(pddig ugyebár ez nem igaz)és tökre rossz hogy senkivel nem tudok erről beszélni mármint az animékről/mangákról

2019. febr. 18. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért ha egy felnőtt ránéz egy animére nem azt gondolja hogy ez milyen érdekes hanem hogy gyerekes és perverz (mert azért a perverzség egy fő motívum az animékben). Meg amúgy is ne foglalkozz a felnőttekkel és a szüleid szavával ha te élvezed akkor nézd csak az számít hogy neked jó.
2019. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért nem egy kirívó eset... A legtöbb szülő nem nyitott az animék felé. Én se és a barátaim sem a szüleikkel beszélik meg az animés-mangás élményeiket, hanem egymással.
2019. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is így vannak ezzel de engem egy kicsit se zavar hisz ma itt az internet és ilyen oldalakon szoktam csevegni az animekrol meg amúgy is az én szüleim sosem értenek meg engem szóval engem nem érdekel mit gondolnak ők amig meg engedik hogy nézzem mármint inkább nem tiltják be (mert nem támogatják)
2019. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 19. 18:29
 5/5 Egy anime lány válasza:
Én személy szerint imádom az animéket. De ez nem jelent semmit. Nekem is csak egy két ismerősöm van aki szereti őket úgyhogy átérzem. De instagrammon rengeteg animefant találsz🙂
2019. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!