Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogyan állítsam...

WattacukorPufi kérdése:

Sims 4-ben hogyan állítsam vissza a nyelvet?

Figyelt kérdés
Eredeti játék. Nem működött rendesen az új frissítés ezért a beállításokban rámentem a javításra. Azután már működött az új frissítés csak az egész játék elölről kezdődött és német nyelvre váltott. Most az Electronic Arts mappában van egy "The Sims 4" és egy "Die Sims 4". Megint rámentem hogy javítás, semmi változás. Próbáltam a beállításszerkesztőben is visszaállítani angolra de azt írja, hogy "szerkesztés nem lehetséges: hiba az azonosító új értékének írásakor". Ez mit jelent? (nem írtam el semmit az biztos) Választ előre is köszönöm!

2019. júl. 25. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen a játékban állítod át, nem kell minden féle segéd program...

Vagy ha nagyon nem megy akkor regedit.

2019. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

"szerkesztés nem lehetséges: hiba az azonosító új értékének írásakor" Hmmm... Eléggé gyanús hogy írásvédett a fájl amit átírna/felülírna/javítana. Szedd le az írásvédettséget az egész fő könyvtárról és a dokumentumokba lévő mappájáról is.


Legalábbis szerintem ez a baja.

2019. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A beállításszerkesztő alatt a regeditet értettem. A játékban nem hinném, hogy a nyelvet át lehet állítani.

Főkönyvtárról hogyan tudom levenni az írásvédettséget? Próbáltam másról is levenni, sikertelen.

2019. júl. 25. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb a mappa kijelölése után és a megjelenő kis menűből a legalsót választ a "Tulajdonságok"-at és ott tudod levenni az írásvédettséget.
2019. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy sem sikerül
2019. júl. 25. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy rendszergazda.

Sosem szabad csak úgy javítgatni, mert ez történik. Vársz, pár nap és kap patchet....

A regeditben meg elrontottál akkor valamit, ott angolra visszabirod állítani, bárhogy is rontottad el a játékot. Ha meg nem még mindig letöltheted a nyelvi fájlt (az a client mappában a stri_EN nem tudom pontosan mi a neve) . Felülírva az eredetit.


Ha ezek sem telepítsd újra a játékot. De ha nem vagy rendszergazda lehet az sem fog menni.

2019. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül újratelepítés lett a megoldás és visszaált angolra.
2019. aug. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!