Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat 9, hogy kell...

Mortal Kombat 9, hogy kell játszani?

Figyelt kérdés

Xbox-on játszottunk eddig 2 alkalommal 6 éves unokaöcsémmel. És kikaptam tőle. Nem mintha ő gyakorolna, és játszana minden nap, hanem csak gyorsabban nyomkodja össze-vissza a gombokat.


2 dolog érdekelne.

1. A lenti csík ha betöltődik, hogy tudom elhasználni a képességet, vagy a speciális támadást. Egyik hőssel néha-néha sikerül elnyomni egy fagyasztást, de a csík teli marad - tehát az nem képesség lehet.


2. Hogy kell tudatosan játszani? Még a gyerek össze-vissza nyomkodta a gombokat, én próbáltam logikusan játszani, de nem sikerült. Ugrottam, közben rúgtam, guggoltam, úgy rúgtam, néha bejött néha nem.


2019. júl. 26. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A speciális támadások nem kötöttek a lenti csíkhoz, minden karakternek vannak, és a megfelelő gomb kombinációval használhatók. Sub-zero fagyasztása pl. "le-előre-X". Az alsó csík, azaz super meter 3 részből áll. Akkor töltődik, ha sebződsz, agy sebzed az ellenfelet. 1 csík felhasználával egy speciális képességet lehet erősebbé tenni úgy, hogy az utolsó gombbal egyidőben lenyomod RB-t. Pl fagyasztásnál "le-előre-X+RB". 2 csík felhasználáséval ki lehet szabadulni az ellenfél kombójából, ez igazából csak magasabb szinteken hasznos nagyon. 3 csík egy erős X-ray támadás, "RT+LT"-vel lehet előhozni.


2. Gyakorlással, és a játékmenet fogalmainak megismerésével. Öcséd ellen bőven elég, hogy messziről lefagyasztod, odamész megcsapni párszor, és ugyanez többször egymás után. Amúgy a menüben van egy olyan, hogy moves list, ott meg lehet nézni, hogyan lehet előhozni a karakterek összes támadását.

2019. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!