Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemsoká megjelenik a Mortal...

Nemsoká megjelenik a Mortal Kombat 11. Milyen lenne úgy játszani vele, hogy az előző részeivel nem játszottam?

Figyelt kérdés
Vagyis teljesen tapasztalatlan vagyok ebben a játékban. Hallottam már róla, de soha nem játszottam viszont mindig is tetszett. Mennyire lennék béna így elsőre és mennyire nehéz? Pl. kombózás, stb. Ha jól tudom van sztorija is. Nagyjából mi a fő történetszál?

2019. ápr. 2. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább újdonság lesz, engem pont azért nem érdekel mert ugyanolyan mint az előző rész.
2019. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom új karakterek is lesznek.
2019. ápr. 2. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nyilván lesz ahogy új pályák is de a játékmechanika meg a grafika nagyon hajaz az előzőre nekem, ennyi erővel egy dlc is lehetne :D

Újabban egyre több játéknál csinálják ezt hogy szinte nulla változtatással kiadnak egy újabb részt, például a Destiny 2 vagy a Division 2 vagy a Hitman 2. Mortalnál lehet hogy nem lesz ennyire egyértelmű a helyzet de azért pénzt nem adnék érte megint.

2019. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ühüm, végülis jogos.

Számomra vicc a 100ezer forintos gyűjtői:D Megláttam és így: na ne

2019. ápr. 2. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Éppen hogy nagyon más, mint az előző. A 10 játékmenete inkább az ellenfél letámadásáról és tippelésekről szólt, épp ezért nagyon gyors volt. Sokkal inkább a 9-re hajaz a játékmenet, lassú, taktikusabb és sokkal könnyebben tanulható. Úgy vettem észre kombózni is könnyebb, persze ezeket mindig sokat kell gyakorolni, hogy online reflexből tudd nyomni őket. Meg persze az alap fogalmaknak és játék mechanikáknak érdemes utána nézni, mert van belőlük sok, és ezek megértése nélkül online hamar elveszik a kedved. A 9 és 10 történetének nézz utána, különben a 11-éből nem sokat fogsz megérteni.
2019. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy játszottam a bétával, úgyhogy kis rálátásom van a dologra.
2019. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak megéri megvenni.
2019. ápr. 3. 14:10
 8/8 anonim válasza:
A játék önmagában nagyon jó de nem fogod érteni a történetet. Hisz a MK9 tol újra alkottak a játékokat csak hosszában es szebb grafikaval szoval ha a erdekel a story akkor MK9- X kötelező de ha kevésbé de mégis meg szeretned tudni milyen akkor az mk4 kötelező. Az volta z első 3Ds rész
2019. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!