Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a sims 4...

Miért nem működik a sims 4 egyedi kiegészítők?

Figyelt kérdés

Az originről van letöltve. Mikor letöltök egy kieget uTorrent-tel tölti le és azt utánna valamiért nem tudom sem kibontani semmi. Hanem csak azt irja, hogy nem lehet betölteni. És hiaba teszem a mods mappába egyáltalán nem jelenik meg a játékba.

Sőt eredetileg nekem még mods mappám sem volt. Én hoztam letre egyet. És a sims 4 limited edition van letöltve nekem


2019. júl. 26. 23:18
 1/6 anonim válasza:

Tehát ha jól értem, akkor eredeti mindened? Mmint fizetett verzió?


Milyen fájlt töltött le? Mi a formátuma?

2019. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, eredeti.

Thesimsource-rol toltottem le hajat.. és package formatumba adja be mégsem jeleníti meg a jatekba

2019. júl. 27. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:

A játékban is van beállítás hogy engedélyezze a modokat. Az egyéb beállításoknál az első oszlop alsó 2 négyzete legyen kipipálva.

Ha úgy sem, valszeg az egyedi tartalom (!! Nem kiegészítő) nem kompatibilis a verzióddal, azaz más kiegészítő is kell neki.

2019. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bevannak kapcsolva de ugysem muködik :(
2019. júl. 29. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem kompatibilisek a módok.

Illetve azt nézd meg hogy jó mappába raktad-e (mods/tray)

Aztán ha az meg van ajánlom a sims4studiot, az meg tudja menteni még esetleg ☺️ Sok sikert

2019. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm.
2019. júl. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!