Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az, ha valakinek...

Milyen az, ha valakinek egyedi a stílusa? Likelnétek képet? (öltözködés, kiegészítők stb)

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

ha valakinek egyedi a stilusa az csak anyit jelent hogy nem mindig azzal van elfoglava hogy éppen mi a divat és aszerint öltözködjön,vagy hogy ha másnak szalmakalapja van,akkor neki is kell. hanem olyan dolgokat vesz fel,amit ő jónak lát,ami neki tetszik. és kicsit egyedi,más mint a többiek.

erröl nagyon képet nem lehet linkelni.

2011. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Hát én egyedinek azt tartom, hogy ha nem követik a többi embert. pl. hogy divat lett valami, és mindenki azt hordja, attól ő még nem.

mer az elég vicces.. meg, hogy van stílusa egy embernek. Más mint a többieké. Nem a megszokott.. De attól még nézhet ki jól! :)

Hát most képet linkelni nem tudok... Mindenkinek más az egyedi..

2011. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Így van, mindenkinek más az egyedi! Ugyanis magáról mindenki azt gondolja, hogy egyedi, elvégre nem hiszem hogy van ember aki azt gondolja "tömeg vagyok, tucat ruhatárral"
2011. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az előttem szólókkal. Erről képet nayon nem lehet linkelni, mert akárhogy lehet egyedi az ember.

Rám is azt mondják, és annak tartom magam. Nekem ez annyi, hogy nem követem a divatot, nem úgy öltözködök ahogy éppen a divatlapokban,tv-ben látom(bár nem is nézek ilyeneket..), egyszerűen azt veszem fel, ami tényleg nekem tetszik. Persze van egy csomó stílus amit szeretek, de egyikbe se tartozok igazán, mivel annyira vegyesen öltözködök. Szerintem ez is része az egyediségnek, hogy stílusilag nem lehet behatárolni.

A kiegészítőkről meg annyit, hogy legtöbbet magamnak készítem , az tutira egyedi(:

2011. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

abban nincs igazad,kedves előttem szóló,hogy mindenki egyedinek tartja magát.

én például habár nem a divatot követem,minden pólóm a retro boltból van. ami anyit jelent hogy mindegyik csalk egy egyszerű rövidujju, ami mindegyik más szinü,és mindegyikre más szinü betükkel van irva a retro felirat:D mondjuk én ezeket mindig anyagbol készült mintás töröknadrágokkal párositom,aminek már kicsit egyedibb a hatása. maximum csak a hajam miatt lehetek egyedi,ami nagyon nagy,dús,oroszlán hatásu göndör :D

2011. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Napokban volt több kérdés is, hogy "követed a divatot?" Kivétel nélkül, mind az összesen kb. 50 válaszoló azt írta hogy nem, nem követi, neki saját stílusa van szerinte és mások szerint is.


Csak azt nem értem hogy akkor miért egyforma minden 2. lány?

2011. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

"mondjuk én ezeket mindig anyagbol készült mintás töröknadrágokkal párositom,aminek már kicsit egyedibb a hatása. maximum csak a hajam miatt lehetek egyedi,"


Na azért valahol te is egyedinek tartod magad :)

2011. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

11:00 - Hát Te brutál nem vagy egyedi.


Már sokan leirták, egyedi az aki nem törődik a divattal, azt hord amit szeret és nem egy stilus dönti el mit szeret.

Kedves kérdező, amig ilyen kérdést fogsz feltenni és azt hiszed az egyediség másolható, addig nem leszel egyedi.

2011. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A töröknadrág ráadásul a 2010-es nyár nagy divatja és most, 2011-ben is hódít, nekem konkrétan 3 darab van, imádom őket..tehát ez sem egyedi, semmilyen szinten sem.

(nem rosszindulatból írtam, csak arra akartam rávilágítani, hogy ha valaki azt gondolja magáról vagy valamilyen holimjáról hogy milyen egyedi, kiderül hogy gyakorlatilag egyáltalán nem az.)


Ja, 2011 hajdivat: hullámos, göndör, nagy hajzuhatag minden mennyiségben :) Pont negyed órája olvastam egy netes magazinban :)

2011. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tök őszintén?

Én pár napja gondolkoztam el ezen és arra jutottam, hogy NINCS olyan, hogy egyedi stílus... Max. van, ami ritkább, de nem létezik olyan, hogy van egy ember, akinek totál egydi a stílusa.


[link]

Ez pl. egyedi? Több millió ilyen képet tudnék még linkelni...


[link]

Ez az lenne? Ezen a képen rögtön 3 csaj is ugyanúgy néz ki.


[link]

Ebben sincs az égvilágon semmi egyedi...


[link]

Kifejezetten szánalmas, ha ezt valaki egyedinek meri nevezni.


[link]

Csak Woodstockban volt egy raklap ilyen.


Szóval egyedi max. az lenne, ha valaki WC-papírból összevarrt ruhákat hordana, de arra is tuti rákapna a sajtó, aztán ezrek kezdik majd majmolni.


Nincs olyan, hogy egyedi stílus.

2011. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!