Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft nekem nem indul el...

Minecraft nekem nem indul el valaki segítene?

Figyelt kérdés
Régebben elindult, de azóta nem indul el amióta vírusos lett ezért újra kellet telepíteni, de 32 bit helyet 64 bit kértünk belle. Minden féle mincraftot próbáltam elinditani, de nem indul el. Java le lett töltve. Több verzió-val is próbálkoztam, de semmi. Szerintetek mit rontottam el?

2019. júl. 27. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mit rontottam el?"


Ott rontottad el hogy minden sz.r vírusos oldalról torrentezel és nem eredetibe veszed meg. Ezért lett vírusos a géped is.

2019. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is...

Próbáld tört kliensekkel (LegendaryMC, Hu-Minecraft, TLauncher)

Ha ezek sem indulnak próbáld meg az eredeti játék hivatalos demójával amihez nem kell java. Innen töltheted le a DEMO:

[link]

Ehhez csak egy ingyenes Mojang fiókot kell létrehoznod! Amit itt tehetsz meg:

[link]

Ha nem indul el ez a HIVATALOS DEMO akkor a teljes eredeti sem fog.

Kizárásos alapon videókártya driver frissítést kell végrehajtani, amit a Driver Booster-rel a legegyszerűbb. Ezt innen töltheted le (letöltéshez kattints a Free Download-ra):

[link]

Ennyi tippem volt!

Remélem segítettem!

2019. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah igen! Előző vagyok!

Illetve próbáld meg az eredeti oldalról a legfrissebb Java-t letölteni! Itt teheted meg (letöltéshez kattints a Java Download felíratra):

[link]

2019. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!