Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3,4 játékosok! Melyik...

Sims 3,4 játékosok! Melyik kiegészítők a kedvenceid, melyik kiegészítőket utálod?

Figyelt kérdés
Igazából csupán szeretek Simsről beszélgetni, szóval ezt a kérdést a kíváncsiság miatt írom ki, mert érdekel, hogy ki melyik kiegészítőket preferálja, melyik kiegészítők a kedvencei, melyikeket nem szereti, melyik a kedvenc városa, stb. Igazából Sims 3, 4-ben vagyok "jártas", de a régebbi Simsekkel kapcsolatban is írhattok. :) A lényeg az, hogy érdekel, hogy melyik játékban mit szerettek.

2019. aug. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
1%
Az egész sims 3-4-et utálom! Az első volt az igazi, azóta nagyon durván rámentek arra, hogy a 10 éves hülyegyerekeket kiszolgálják mindenféle gagyival!
2019. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kettessel kezdtem jászani, aztán 3-mal.

Most sajnos csak egy rosszacska laptopom van, a 4 el sem megy rajta. A 3 is csak egy kieg.-vel, de attól már belassul. De szeretem az évszakokat;a plant-simek után már nagyon vágyódom, a házikedvenceket, éjszakai élet, akkor amivel kapsz mosógépet nem tudom már melyik volt, a vár az üzletet szeretném majd egyszer kipróbálni... meg azt hiszem talán az összeset :-)

Bolhapiacon találtam sims 2 cd-ket, alap és a szabadidő meg jó néhány cuccos csomag. A cuccosak szerintem úgy hülyeség ahogy van. Egyedi tartalmakat használok, ha valami megtetszik csak beteszem a játékba-legyen az bútor, ruházat, skin stb. Szóval így custom contetekkel nagyon szépek a 2. Simek is, abszolút nagyon hasonló a jatékélmény, mint a hármassal, egyedül hogy ugye nem lehet mászkálni, gyűjtögetni. Az egy nagy kedvenc tevékenységem a hármasban. Szeretem azt a kihívást, amikor egy felnőtt simet beköltöztetsz egy üres telekre, lenullázod a családi kasszát és boldoguljon :-) Nem vagyok benne biztos, de lehet rags to riches a kihívás neve.

Akkor a kettesben most egy alien projektet kezdtem el. Szeretnék egy nagy alien populációt. Ehhez azért kellett egy mod, hogy kvázi családon belül is háasodhassanak a simek, születhessen közös gyerekük. De sajnos még több generáció után is visszaüt az emberi ős-nem alien szemük van, de formára alienesek, elég rondák. Úgy kezdtem, hogy több simet többször elraboltattam az űrlényekkel, meg az űrlény csávónak az odaátból szereztem egy fiatal csajszit, akinek babákat gyártott meg az elrablásokból születetteket is felcsinálta.

2019. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Játékstílust tekintve viszont azt mondanám, hogy kísérletező vagyok.

Gyerek voltam még amikor simsezni kezdtem. Benyomtam a motherlode-t megépítettem egy nagy házat drága cuccokkal, egyedülálló simnek lett egy szerelme, párja, aztán mikor ráuntam, megöltem őket :D

Most igyekszem a játékot jobban megismerni, több háztartással játszom egyszerre, szeretek mindent én irányítani. A hármas alkalmasabb erre a mászkálás lehetősége miatt. Megismerni a kőzeteket, rovarokat, a feltámadást, az unikornisokat, kimaxolni egy-egy állást, tudást-vagy épp az összeset. A kihívásokat is szeretem, a drámákat is, szeretek hosszan játszani egy-egy karakterrel, amíg déd-meg ükunokái nem lesznek, meg nem hal term.úton v tér vissza szellemként stb. Közben a házastárs elvesztése, megcsalás meg ez-az simán belefér, sokszor meggondolom magam hogy milyen életet is akarok nekik :D komplex történetet kanyarítok köré.

2019. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is kiegészítőkkel van bajom, mert az szerintem mind jó a maga módján, inkább azzal hogyha sok egyedi tartalmat raksz bele akkor az egész játék egy nagy bug/lag lesz, nem tölt be, lefagy stb.
2019. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem... hűha nem is tudom! A ts4-ben talán a Get Famous és a Pets. A legutáltabb a Vampires sztem nincs túl sok értelme.
2019. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1-es válaszoló.

Nem játszottam az első Sims-el, de már miért lenne a többi gagyi? Csupán fejlődött a Sims is. A Sims 2000-ben jött ki. Na, azóta már jó pár év eltelt. Normális, hogy fejlődnek, változnak a dolgok.


#2-es válaszoló:

Átérzem. Nekem pont mostanában lett jobb gépem, amin a Sims 3 úgy fut, hogy az csak na. Mármint, a régi gépemhez képest. Azon volt, hogy órákat vártam, hogy betöltsön. :D Itt kb. 5 perc, vagy akörül.


Én a Sims 2-őt mindig is kiakartam próbálni, de sosem jutottam el odáig igazából. Ez az alien populáció érdekes. :D Én az ilyen kihívásokat, meg az ilyenféle dolgokat hamar megunom sajnos. Pláne a Sims 4-ben. Én tényleg próbálom a Sims 4-et szeretni, de van olyan, hogy egy családot akár 2 nap alatt megunok, mikor a Sims 3-ban rengeteget tudok játszani egy családdal. A Sims 4-el a kijövetel óta játszom kb., és szerintem max. néhányszor fordult az elő, hogy több generációt játszottam volna egy családdal. A Sims 3-ban pedig sima ügy, ott több a lehetőség, élvezetesebb a játék. Meg sokan mondják, hogy csúnyák a simek a 3-ban, de szerintem nem. Meg nem tudom, a Sims 3 olyan hangulatos. Ott a dédunoka, ükunoka az sima ügy nekem is, de a Sims 4-ben addigra 100x megunom a játékot. :D

Igen, a megcsalás, meg az ilyenek nálam is beleférnek a játékban. :D Mármint, csak szimplán élvezetesebb, mintha hagynád, hogy mindenki megházasodjon, gyerekeik legyenek, és együtt öregedjenek meg. Kell a dráma. :D


4#-es válaszoló.

Igen, ebben egyetértek. Nekem a Sims 3-ban viszonylag kevés egyedi tartalom van csak, azt hiszem talán néhány haj és talán pár ruha. Viszont a Sims 4-ben "sokat" beraktam, és egyik nap pont letöltöttem egy 2 GB-os bútoros CC csomagot. Imádom, viszont úgy elkezdett laggolni... és legnagyobb bánatomra, azt se tudom megcsinálni, hogy abból a 2 GB-ból meghagyom azokat, amiket igzaán szeretek. Az egészet le kell törölnöm, mert a készítő az összes bútort egy package fájlba tette, és nem tudtam őket így különszedni. :/ És az a fura, hogy másoknak több ezer egyedi tartalmuk van, aztán nekem pedig 100+-nál is problémák vannak, pedig nem olyan rossz a gépem. Mármint Youtubeon egy csomó ilyen CC-s videó alatt látom, hogy szinte minden kommentelő, "ez nem is sok CC, nekem több ezer van". És akkor az a "mégis hogyan?!". Na mindegy.



Engem az elején a Vámpíros nagyon érdekelt, mert egyébként imádom a természetfelettis dolgokat, de hát ez a Sims 4-es megoldás... mármint, kezdjük ott, hogy az a város ami jött a kiegészítővel, az szörnyű. 5 telek... a Sims 3 természetfelettis csomagában kapunk jó pár telket, közösségi telkeket, erre a Sims 4 beállít 5 telekkel... Meg aztán nekem a Sims 4-ben folyton sikerül megöletni a vámpír simjeimet, pedig eskü vigyázok rájuk. :D

2019. aug. 6. 03:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sims 3-ban leginkább az állatokat és a természet feletti erőket szerettem, mindig volt egy csomó boszim macskákkal és vérfarkasom kutyákkal :D Utálni nem utáltam egyet sem, inkább olyan volt aminek nem láttam az értelmét.

A sims 4-ben továbbra is kedven az állatos kiegészítő, a Get Famous azzal is baromi jól elvoltam amíg a nőmből híresség lett, valamint a sokak által utált Vámpírokat is nagyon szeretem :D Most pedig az Island Living is kezd megtetszeni de az is főleg a sellők miatt. Ami pedig nem tetszik? Hmm... igazából olyan nem nagyon van, inkább csak olyanok amiknek megint nem látom értelmét minek kellett külön pack-be rakni amikor frissíthették is volna (Mondjuk My First Pet)


De játszottam Sims 1-el és 2-vel is. Az 1-ben sajnos csak egy kiegészítő volt meg, azt sajnos nem nagyon tudtam kiélni, de a sims 2-ben bepótoltam! Ott az éjszakai életet szerettem, az egyetemet és milyen meglepő, az állatokat :D de szerettem az Odaátos családokat is, főleg az ufósokat. Enyhén vagyok csak természetfeletti megszállott :D

2019. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!