Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedhetek étrend kiegészitőket...

Szedhetek étrend kiegészitőket (bcaa, aminosav, fehérje, ) ha gynecomastiám van? Edzéssel és fogyással probálok javítani rajta az étrend kiegészitők miatt nem lesz nagyobb vagy duzzatabb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Étrend kiegészítőket felejtsd el a pics..a


Étrended legyen, és ne mindenféle agyon reklámozott, de semmit se érő dologtól várd a csodát.


ÉTREND

EDZÉS


Sárga kapszula <- ingyenes ebook töltsd le olvasd el.

Étrend kiegészítő pedig N E M kell. Semmit nem ad hozzá az edzéshez.

2015. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az edzéshez nem, de az étrendhez igen. Nem tudsz a tejsavóknál gyorsabban fehérjét juttatni a célterületekre. Persze naturálban ez nem számít sokat, de nem naturálban annál inkább.
2015. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat de ha szedem nem lesz nagyobb vagy duzattabb?
2015. nov. 26. 17:15
 4/9 anonim válasza:
39%
ezek mind pénz lehuzzás a kajád legyen rendben ennyi
2015. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy ez csak műtéttel orvosolható. Mondjuk nem vesztesz semmit, ha megpróbálkozol vele, az edzés pedig mindenképp pozitív hatással lesz rá. A tápkiegek szerintem nem befolyásolják.
2015. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi lepontozó majmot! Komolyan életemben nem b..tam annyi ostoba majmot ami még ezen az oldalon van. Talán redditen. Ott mégtöbb az ostoba.


Akkor lássuk:

1. nem naturálban kb TELJESEN mindegy hogy mit csinálsz. koxolsz, és edzés nélkül több izmot építesz, mint egy nautrál aki mindent jól csinál.


2. étrendhez mit ad hozzá? Azt amit lusta vagy normál kajából megenni. "jaj de legjobb felszívódású" aha aha. és pont emiatt fog 1 kiló izom helyett 1,0000002kg jönni rád havonta. Ennyi a különbség. Oké olcsóbb arányaiban egy fehérje mint normál kajából viszed be, ezért azt nem is bántom. De az összes egyéb csak buz1skodás: glutamin, ilyen amino, olyan amino, kreatin stb.


3. még te magad is leírod, hogy nem számít hogy gyors fehérje jusson. akkor meg kit érdekel? wtf


Egyedül amit megéri venni az a fehérje, szimplán mert olcsóbban jössz ki vele, illetve nyilván vitamin. Minden más felesleges pénzkidobás. De akkor se az legyen már az első hogy elmegyünk bevásárolni 40e értékben tápkiegeket.

Főleg hogy annyi majmot látok aki 2 hét vagy max 2 hónap után offolja az egészet. Rá kell állni étrendre, eljárni 1-2 hónapot edzeni. ÉS ha még mindig tetszik a dolog, lehet menni venni.

2015. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 éve edzek csak eddig nem használtam étrend kiegészitőt kokszolni se kokszoltam kiskorom óta van gynecomastiám
2015. nov. 27. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez rendben van persze, és nem is feltételeztem rólad bármi ilyesmit, amit írtam általánosságban írtam, mert rengeteg a tévhit arról, hogy mire is jók ezek a készítmények.


Magán a gynecomatismára sztem egyik sincs hatással, max ha hormonháztartásba beleszóló cuccot szednél (ösztrogén blokkoló, tesztó fokozó), de megmondom az őszintét, hogy ez csak feltételezés. Nem sokat tudok erről az állapotról, így a feltételezésem annyit is ér.

2015. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, kiprobálom ha ugy látom hogy nem hatásos akkor nem használom mert ugy tényleg pénz kidobás
2015. nov. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!