Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még megvenni a gta 5-öt?

Megéri még megvenni a gta 5-öt?

Figyelt kérdés
g2a-n láttam 11,39 euróért, de nem tudom mennyire aktív az online
2019. aug. 4. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Megéri
2019. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hogy meg, hiszen remek a története, legalább 200 órát bele lehet tenni.


Az online része tele van 10 éves hülyegyerekekkel, akik apuci-anyuci pénzén élősködve fejlesztik magukat, vagy csalnak, de ha haverokkal játszol, akkor egész jól el lehet vele lenni, bár ennek a játéknak a lényege az egyjátékos mód (mint ahogy minden GTA-é)

2019. aug. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egyjátékost már 100%-ig végigvittem még anno amikor xboxra megvettem a játékot. Most a pc-s verzión gondolkozom
2019. aug. 4. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyuci-apuci fétises kolléga helyett próbáld ki. Az online esetében nagyon egyszerű a megoldása a dolognak, vannak klánok, amikhez ha csatlakozik az ember lehetősége van olyan " szerverre " menni ahol senki más nincs, csak a klántársak, nekünk pl a PH-n van saját, amit csak mi használunk, így se hacker se semmi zavaró tényező nincs az adott sessionben.


Bármennyire is a single volt a GTA-k alapja eddig, itt már az Online a lényeg, a single csak a bemelegítés.

2019. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!