Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyűjtői kiadásokat megéri...

Gyűjtői kiadásokat megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Ha egyszer el szeretném adni el tudom legalább annyiért passzolni mint amennyiért vettem?
2019. jún. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez függ a játéktól is. Nekem mondjuk van olyan gyűjtői kiadásom, amit kb 150 euróért vettem és az emberek 300ért árulják itt-ott. De az is meglehet, hogy megveszed 100ért és pár hónap múlva 80at adnak csak érte. Sokban függ attól, hogy mennyire volt limitált kiadás, mennyire jó a játék, mennyire minőségi az adott dolog, stb stb.


De eleve aki úgy áll hozzá, hogy idővel majd eladja, annak nem kell gyűjtői kiadást vennie.

2019. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom eladni. Csak érdekel, hogy ezeknek hogy megy az áruk. Mert keresgélek Witcher 1 gyűjtőit, de kegyetlen drágák. Ráaduásul alig pár darabot árulnak.
2019. jún. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!