Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft "Bánya hangok",...

Minecraft "Bánya hangok", Cave sounds kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Megjött a kedvem nosztalgiázni hogy most újra mindenhol a minecraft megy és el szeretnék kezdeni Survivalozni single-be. Kövezzetek meg de engem ezek a Cave ambient hang effektek mái napig befosatnak, főleg amikor a semmiből jön elő. Ha nem is ijedek meg tőle, de nagyon kényelmetlenné tesz és kiráz a hideg, főleg mikor csak úgy bányászgatól egyedül, a felszín közelében is lejátszható ez a hang. Bármilyen úton módon ezt lehet módosítani vagy valami módszer van rá hogy egyszerűen ne játszódjon le? Mert azt olvastam hogy ha kitörlöd újra fogja őket rakni automatikusan a játék.

#játék #Minecraft #Gaming #minecraft ijesztő hangok kikapcsolása #minecraft ijesztő hangok #minecraft singleplayer #minecraft egyjátékos #minecraft bánya hangok #minecraft bánya hangok kikapcsolása
2019. aug. 6. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen megoldható ez a probléma.

Egy forráscsomagot (Resource Pack) használva lecserélhetőek a hangok, akár egy néma hangra is.


Nézz utána hogyan csinálj egy ilyen csomagot. (Ajánlom Csabusa nevű videókészítőt, magyarul és jól érthetően magyarázza el)


Már csak az a kérdés maradhat benned, jó de melyik fájlokat cseréljed le mondjuk egy néma egy másodperces hangsávra.


Mappastruktúra:

assets/minecraft/sounds/ambient/cave/


Magok a fájlok:

cave1.ogg

cave2.ogg

...

cave18.ogg

cave19.ogg

Ha nem baj nem sorolom végig


Ennyit tudok írni

2019. aug. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretem hogy nem módosíthatod a kommentedet.

Maguk a fájlok akart az lenni.


Sok sikert.

2019. aug. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. aug. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!