Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyermektáborba kreatív ötlet?

Gyermektáborba kreatív ötlet?

Figyelt kérdés

9-17 éves korosztálynak kellene olyan workshopot szerveznem, ami akit érdekel, részt vehet benne. 1 óra van rá, szóval valami könnyen megvalósítható és ötletes kellene, ami nem igényel sok forrást. Semmi ötletem nincsen. Gondoltam újrahasznosított alapanyagból készült játék hangszerre, de ahhoz is túl sok féle kell, mert senki nem egyformát akar. Valaki pl karate leckéket ad, megint más masszőr technikákat tanít. Szóval ilyesmi is lehet, csak legyen kreatív és élvezetes ilyen széles korosztályban.

Kérlek, ha van ötletetek, segítsetek. Önkéntes vagyok, és egyszerűen semmit nem tudok ide kitalálni, minden más programra már van ötletem, de ide semmi.


Előre is köszönöm!:)



2019. aug. 6. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

9-17


Azért ez kb 3 korosztályt magába foglal.

Hát emelem kalapom ha valaki olyat kitalál, amivel mindhármat egyformán le tudja kötni.

2019. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Újságpapírból origami-nem feltétlen azokból a szürke, gyenge lapú napilapokból, hanem a színesebb, nívósabb kiadásokból is lehet (pl.: Nőklapja). Minden korosztálynak érdekes lehet (állatformájú, dísz origami), és könnyű megtanulni és megjegyezni is. Te pedig puskázhatsz a telefonodból. Én ezt még az általános alsó osztályában játszottam az osztályfőnökömmel és az osztályommal, de a mai napig szívesen csinálok ilyen díszeket. Es ha nincs újságod, kérdezz körbe a szomszédban, biztos akad egy két felesleges. És még környezetbarát is.
2019. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, épp ezért nem tudok semmi olyat. mert külön kicsiknek és nagyoknak lehetne, de ami egyaránt mindenkinek érdekes lehet.. Túl nagy a korkülönbség.


Köszönöm, második a választ, ez jó lehet ez egyszerű, kreatív és nem is korosztály függő.


Jöhetnek még ötletek! ;)

2019. aug. 6. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális felvilágosítás pont kapóra jön ennek a korosztálynak. Ha marad idő gyakorlati bemutatót is lehet tartani a végén.
2019. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!