Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki tud küldeni ötletes és jó táncot farsangra? Eddig nincs semmi és nagyon szorít az idő

Keress kérdéseket hasonló témákban: farsang, tánc, zene, ötlet, kreatív

jan. 19. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Esetleg azt megtudod mondani, hogy milyen fajta táncra gondolsz?

# 1/4Időpont jan. 19. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából mindegy csak a jelmeznek és az előadásnak is nagy szerepe legyen és lehetőleg 3 hét alatt betanulható😅

# 2/4Időpont jan. 19. 19:04 Privát üzenet

Előző vagyok

Talán ez:

https://www.youtube.com/watch?v=qFHJzjD55bA

nem tudom milyen gyorsan betanulható, de le lehet rövidíteni, mert gondolom nem kell hat perces előadás.

És jelmeznek pl.:megbeszélitek, hogy valami filmből beöltöztök szereplőknek...vagy nem tudom

# 3/4Időpont jan. 19. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, segítséget továbbra is várok,. Ezzel csak annyi a baj, hogy a fiúk soha nem tanulják meg és mivel 13 vagyunk ezért nem elhagyagolhatóak. Tavaly egy bari táncot nem tudtak betanulni. Na ott kiégtem xd

# 4/4Időpont jan. 19. 20:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S Tudtok ötletes tippeket farsangra? 13/L S. O. S
Minek öltöztessem farsangra? Külföldön élünk és szeretném, Mo. -ra utaló, jellegzetes ötletes jelnezbe öltöztetni a kisfiam. Van vmi jó ötletetek?
Farsangra felnőtteknek ti a szép vagy az igénytelen, de ötletes, vagy az igényes, de nehezen megfejthető jelmezeket kedvelitek?
SOS! Farsangra csoportos produkciót kellene előadnunk de nincs ötletünk. Ötletes farsangi produkció?
Tudnátok kreatív, olcsó, ötletes jelmezt farsangra?
Farsangra nagyon ötletes jelmezeket tudnátok írni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!