Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit vegyek windows 10-hez?...

Mit vegyek windows 10-hez? Xbox one, vagy 360? Melyik a jobb, és miért? Mind2 támogat minden pc játékot? Akár torrent tört verziót is?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Xbox one-t vegyél, azért jobb mert újabb és van vissza-támogatása(azaz megy rajta az is ami 360 jelent meg). A "minden" pc játékot illetően, támogatni támogatják a pc játékokat, már ami úgy lett kialakítva hogy kontrollert is támogatja pc-n(max 1-2 játék van ami nem támogatja, szóval relax). A torrent része már más kérdés. Az eredeti játékok támogatva vannak és van hozzá support ha baj adódna, de torrentet magadnak kell "megjavítanod" ha valami félremegy, plusz...
2019. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nem értem... egyik sem támogat pc játékot. A pc játèkot a pc azaz a gép támogatja...

A pc/xbox/ps mind külön platform.

Tört (torrentet) meg 360 RGH-n tudj játszani, de ott is nem pc game-t toltesz le hanem 360-t.

2019. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
2. Válaszoló. Szerintem úgy gondolta a kérdést hogy melyik kontrollert vegye pc-hez mert ott van hogy "mit vegyek windows 10-hez?". Ergo Pc-n fog játszani csak kontrollerrel szeretne, legalábbis szerintem. De abban igazad van hogy lehetne egyértelműbb a kérdés.
2019. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Az a fontos szó kimaradt... így a kérdésére kapot választ 😁😂
2019. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban kézre áll.
2019. aug. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!