Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tesznek törött lábujjal?

Mit tesznek törött lábujjal?

Figyelt kérdés
Ha a jobblábamon a kislábujj elvan törve akkor azzal mit csinálnak? Megröntgenezik és haza küldenek? Nem kapok gipszet vag valami ilyesmit? Mert lehet elvan törve ,de akkor el se megyek az orvoshoz ha nem kapok gipszet.

2012. aug. 22. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit nem tudnak vele csinálni. nem gipszelik.
2012. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor ugyanannyit érek el azzal ha itthon maradok mint azzal ha megmutatom dokinak :)
2012. aug. 22. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinálnak.


Nekem most gyógyult meg a bal kislábujjam,másfél hónapja tört el,orvos ismerős épp szomszédban volt,ő mondta hogy felesleges megnézetni,jegeljem.

Jegelgettem,belilult,kékült,kis részen feketés is volt,majd halványvörös,és bő 2 hét alatt elmúlt a szineződés,3 hét alatt a fájdalom is teljesen.Most már mozgatni is tudom (azt eddig nem tudtam).

2012. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. aug. 22. 09:25
 5/8 yuda ***** válasza:

Laza kérdező, laza beírók. :D

Kérdező! Azt azért olvasd már ki a sorok közül, hogy a szomszédja orvos volt és látta.

Ne legyetek már ennyire képzettek, bár úgy tűnik, én, aki senkit nem ismerek közületek, jobban azon vagyok, hogy akkor is menj el orvoshoz, ha úgy gondolod nincs értelme.

Mondja egy orvos, hogy nincs szükség beavatkozásra, mintsem később nagyobb baj lesz és utána fogod a fejed.

2012. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Yudaval értek egyet. Nem mindegy, mitől törött el - ha baleseted volt, lehet más sérülésed is.
2012. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért érdemes megnézetni nehogy ferdén forrjon majd össze, mert akkor később gondjaid lehetnek a cipőviseléssel, fájhat a járás stb. Gipszelni nem tudják, de ragtapasszal megfelelő pozícióban a mellette lévő lábujjhoz rögzítik.


Továbbá ha van balesetbiztosításod (lakásbiztosítás mellett is szokott lenni), akkor fizetnek is rá pár ezer forintod a törésre az ambuláns kezelőlap bemutatása esetén.


Szóval irány a traumatológia!

2012. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi az infókat :)
2012. aug. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!