Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simshez hasonló játék amit...

Simshez hasonló játék amit ingyen le lehet töletni? Küldenétek hozá linket? Ha nincs link se baj elég a neve is! :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Imádom a sims összes részét de sajna mindenhol csak torrentban van fönt! ahoz én nem értek:D UH. aki tud sims ingyen letöltős bigyót, azt is belinkelheti. 1 2 3 mind1
2010. júl. 12. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem értesz a torenthez? Nem értesz ahhoz hogy kattints kb 3at és megvárod még letöltődik? Próbálkozhatsz warez oldalon, de ha a torentel nem megy akkor szerintem azzal is nehézségeid lesznek hogy a warezen 80akárhány darabra szétszedett játék telepítőjét összeilleszd. Ha meg azt hiszed hogy van olyan hogy Simsinstaller.exe amit csak letöltesz kattintasz rá kettőt és már telepít is akkor ki kell hogy ábrándítsalak...
2010. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedveeséged, türelemed, és azt is h ilyen elnétő vagy:P Nem, nem értek a torrenthez, mert nem működik, és nincs a környékemen olyan ember, aki segíteni tudna benne. Ez szerintem nem az én hibám, de ha igen, kérlek nézd el nekem ;-)

Szeretlek :D

2010. júl. 12. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit bővebben kifejtenéd hogy mi az hogy "nem működik" akkor megpróbálnék segíteni...
2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy, de a tűzfal sem engedi, meg kell hozá fizetős progi. Asszem. úgyhogy így nem működik:D De mondom azért köszönöm:D
2010. júl. 13. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!