Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem eredeti minecraftot...

Nem eredeti minecraftot milyewn kliensben és hogyan lehet modolni?

Figyelt kérdés
Egy csomót probálkoztam, forget betölti minden, modot hozzáadom, s mindegyikre azt írja, hogy unsupported mod. Valaki tudna segíteni?

2019. aug. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Win10 vagy java MC-ről beszélünk? Már itt hatalmas a különbség modolás szempontjából.

2. Csak olyan modot lehet hozzáadni a játékhoz, amilyen verzióhoz készült, nem lehet hogy nem megfelelő patch számú modot akarsz betölteni a játékodba?

3. Jó lenne tudni a pontos modokat, azok verziószámát, az aktuális játékod verziószámát, amibe bele akarod rakni, illetve milyen modder-rel próbálkozol. A legegyszerűbb talán a Minecraft Forge ilyen célra,

2019. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tlauncherrel probaltam, ahol kulon menu van a modoknak amiket kliensen belul is le lehet tolteni, de nem ment, ezert az eredeti minecraft cracked verziojaval probalkoztam, forgeval 1.14.4 es optifinet probaltam, de mindig ugyan azt irja, hogy modneve.jar is OptiFine which is unsupported (java edition)
2019. aug. 8. 07:51
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha elolvasom a latest.log-ot, akkor ptt írja, hogy OptiFine.1.14.4.jar is missing mods.toml file

OptiFine.1.14.4.jar has been ignored - it is invalid


1.14.4 a mod is, a minecraft is, forge legujabb verzio, ami kell... nem ertem miert csinalja ezt

2019. aug. 8. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!