Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak még akik játszanak...

Vannak még akik játszanak stardollon?

Figyelt kérdés

2013-ban regisztráltam először a stardollra, imádtam, volt, hogy be is fizettem superstarságra, csomó barátom volt, viszont pár éve eléggé meguntam és csak nagyon ritkán léptem be. Most ismét szívesen játszanék vele kicsit, de teljesen kihalt az egész, akik maradtak, ők is 12 évesek lehetnek, és hát ők elvannak a maguk kis stardoll világában, így nekem már nem túl izgi a játék. Szóóval, van itt valaki, aki nem fiatalabb 16 évnél és régi dollja van, és ismét kedvet kapott a játékhoz?:D

17l



2019. aug. 10. 19:22
 1/5 anonim válasza:

Sziaaa

Én igeen! Ezer évvel ezelőtt volt egy dollom, minden trófea megvolt, minden szoba, royal voltam, komolyan mintha egy másik életem lett volna. Aztán suli miatt nem léptem be egy évig és törlődött a profil. Ma csináltam egy újat. Leírod a dollod nevét?

2019. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, privátban írom.:D
2019. aug. 14. 22:49
 3/5 Viruka15 válasza:
Szia! 12ben regisztráltam,imádtam! Én is kíváncsi lennék a nevedre,jó lenne újra együtt játszani valakivel :D
2019. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziaaaa 15 óta játszom , 1 évig nem léptem be egyáltalán, aztán most 1 hónapja játszom de teljesen más az egész, tele van csitrikkel ...
2021. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2006 óta tag vagyok :D

és még mindig nem untam rá

2021. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!