Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti Sims 4em van de le...

Eredeti Sims 4em van de le szeretném tölteni a crackelt Sims 4et is, lehetséges?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy lehet valami baja az eredeti játéknak ha letöltöm ugyanazt csak nem eredetiben?

2019. aug. 14. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ennek mi értelme lenne?

Amúgy nem hiszem, hogy működne. De max. letörlöd az eredetit, azt úgy is vissza tudod bármikor rakni. De vagy eredeti vagy letöltött Sims lehet csak a gépeden, mert az Origin bekavarna.

2019. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert néhány kiegészítőt ki szeretnék próbálni, mert ha esetleg nem tetszik nem veszem meg.
2019. aug. 14. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De van olyan pakk ingyenesen, amiben az alapjáték plusz az összes kiegészítő letölthető.
2019. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igan arról tudok, és azt is szeretném letölteni. Csak féltem az eredeti Simsemet 😅
2019. aug. 14. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Eredeti nem müködik crackel. Letörlöd az eredetit, letöltöd. Lehet az originst is le kell majd törölni (nekem 1x le kellett, aztán 1x nem)

És játszol azzal.

Ha eredetit akarsz letörlöd a letöltötett minden kieg-vel. És megveszed azt a kieg.-t amivel szeretnél játszani

2019. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Az orogin nem turkálhat a gépedben, így azt sem láthatja ha tört verzió fut.
2019. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látom nem próbáltad még. Sok sikert kérdező
2019. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem próbáltam, reméltem hogy itt a kommentelők egy véleményen lesznek, de így nem tudom most hogy letölthetem-e a játékot vagy nem :((
2019. aug. 21. 09:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőltsd le, a lényeg hogy egyszerre az eredeti és crackelt ne legyen fent
2019. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!