Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is jobb lett a...

Szerintetek is jobb lett a Fallout 76?

Figyelt kérdés
Főleg a játékosoktól kérdezem (mert egyébként elég sokan vagyunk).Szerinzetek is jó irányba halad a Fallout 76? Én azt vettem észre, hogy tök jó kis játék lett belőle. Főleg ha tényleg olyan jó lessz a Wastelanders dlc, ami ugye behozza az npc-ket, velük öszetett társalgási rendszert és még csomó új dolgot.

2019. aug. 14. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején is szerettem. Akik nagyon lehurrogták, azok életükben nem játszottak vele. Egyedüli dolog ami nem tetszett benne, az az, hogy nincs text chat. Ez egy komoly hiányosság egy ilyen játékban.
2019. aug. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Pont hogy azok hurrogtak le inkabb akik jatszodtak a korabbi reszekkel. Mivel lebutitottak a jatekot hogy a casual jatekosoknak is el lehessen adni.

Aki korabban nem jatszott vele, annak nem volt honnan tudnia hogy miert pocsekabb a '76 az elodeihez kepest.

2019. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Annyira tudtam, hogy egy ilyan nagyokos fog majd válaszolni. Hát képzeld el jómagam és 2 barátom, a Fallout 1től játszunk Fallout játékokkal. Sőt most kapaszkodj meg, a FO76 jelenlegi játékosainak legalább a 90%a hardcore Fallout fan. Ennyit a nagy tudásodról.
2019. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a Fallout 3-al, meg a New Vegas-al játszottam (a 76 on kívül). Az igaz, hogy ez más mint azok, de attól még jó.
2019. aug. 31. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a 76tól alapból nem kellett volna azt várni mint a korábbi részektől, hisz nem annak szánták. Egy többjátékos játékban nem lehetsz bárki vagy bármi. (egyébként sztem se rossz játék)
2019. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam az előző részekkel és nemtudom milyen volt a játék 2020 előtt. Pár hónapja vettem a játékot és szerintem nagyon király. Hallottam hogy sokan kritizálták, de szerintem nagyon jó és csak egyre jobb lesz. Igaz az egyik legbugosabb játék amit ismerek, ami meglepő mert az ESO egyáltalán nem bugos és az is a bethesdáé. Viszont olyan tömör a játék sok mindenben hogy egy remek játék élményt nyújt főleg csapatban. A barátommal játszom vele, aki viszont az előző részekkel is játszott. Ő megmondta, hogy ugyan valamivel a Fallout 4 jobb volt, de ez a játék is viszi a pálmát, hiszen annak a copyja. Amit nagyon hiányolok belőle az a text chat, ami szerintem alapnak kéne lennie egy online játékban, de van voice chat, viszont nem nagyon használom, mert a barátommal egy szobában játszunk. Ami még kicsit zavaró, hogy nincs centrális marketplace benne, mint pl. az AH, de meglehet szokni. Összességében szerintem a játék csak egyre jobb lesz.
2020. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy.......
2022. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!