Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok Star Stable Online-o...

Hol tudok Star Stable Online-os haverokat találni?

Figyelt kérdés
Milyen platformon érdemes kutatni rendes, értelmes emberek után, lehetőleg 14+os korban? Vannak egyáltalán még 14nél idősebb aktívabb játékosok?

2019. aug. 17. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Van jó pár 14+os játékos(mint jómagam is), én nagyon sokat ismerek. Nálam ezek a barátságok úgy jöttek, hogy bevett klubba vagy bejelolt aztán beszélgetni kezdtünk és kiderült ki hány éves. Szinte csak olyanok vannak a barataim között akik 14+osak. Amúgy még egy tipp, hogy aki 21-22 szintes az általában már 14 fölött van jóval. Legalábbis tapasztalataim szerint.
2019. aug. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze! A legjobb barátnőmet ott találtam meg! Mi ugy kezdtünk el irogatni hogy bejelölt engem barátba beszélgettünk egy csomot megadtuk egymásnak a messenger ill insta nevünket és igy mindent megtudtunk a másikrol... Nagyon kedves emberek vannak fenn sso-n szinte minden korosztályban! Bár sajnos az interneten ismerkedni kicsit veszélyes szóval ha ott akarsz barátkozni akkor csak óvatosan!
2019. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!