Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat, haverokat keresek....

Barátokat, haverokat keresek. Tudtok mondani olyan internetes oldalt ahol tudok találni haverokat, baratikat?

Figyelt kérdés

Barátaim szinte nincsenek, mindenki csak belém köt, ha megszólalok a suliba ott is csak azt kapom hozzád meg ki szólt. Elég magányos vagyok, Öcsémen kívül senkire nem tudok számítani. Mit rontok el? Alig beszélgetnek velem, néha már azt érzem hogy minek kellet megszületnem semmi értelme az életemnek. Többnyire élet kedvem sincs, ha társaságban vagyok és kérdek valamit vagy megszólalok megsem hallanak. Abból alt az életem hogy elmentem iskolába aztán mentem haza, vagy a kollégiumban ez van mindig, kínomba vállaltam diákmunkát hogy ne legyek otthon/kollégiumba állandóan. Ahol dolgozom ott sajnos nem nagyon vannak fiatalabbak, hogy haverkodjak. Öcsém többször aludt már haverjánál mint én pedig Ő még csak 16. Tavalyi szilveszterkor voltam először nem otthon az is az Öcsémmel voltunk.

18/f



2019. márc. 17. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod.

Szívesen beszélgetek veled. 😀😀😀

2019. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Keress magadnak hobbit. A szemelyes baratkozas sikkal tobbet er. Csak van valami sport vagy konditerem vagy sakkszakkor esetleg nyelvtanulo csoport...ott legalabb magarol az adott tevekenysegrol indig lehet beszelgetni es ugy konnyebb ismerkedni is.

Pelda: elmesz egy tanctanfolyamra. Ott a tancrol lehet beszelgetni. Meg lehet mastol kerdzni miert jott ide, tanulta e mar korabban is, jar e buliba hogy gyakoroljon ha egyfele laktok lehet egyutt hazaindulni vagy tanfolyam tan megkerdezi msokat van e kedvuk meg valahol inni egy uditot beulni egy hambrgerre. Es raadasul ha valami tancot tanlnal akkor fiukent nagyon nepszeru lennel mert altalaban idig fiu hiany van es a lanyok ilyenkor a gyakorlas miatt még a legcsunyabb legbenabb fiuval is szivesen tancolnak es gyakorolnak!

2019. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

En szivesen beszelgetek/baratkozom 😃


L

2019. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

AnoTalk

(De inkább ne mert sok a b*zi a l*szbi és a biszexuális)

2019. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bartos Máté 2001 válasza:
Rám is nyugodtan írhatsz!! ;)
2019. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aloevra válasza:

Próbáld ki az InterPals nevezetű oldalt. Nekem nagyon bevált mert én is úgy voltam már ,hogy szeretnék több barátot vagy akár beszélgetős társat. És rám írtak minden gond nélkül °U°

Itt még külföldiekkel is tudsz ismerkedni ^^

Vagy van a Hello Talk csak az alkalmazás. Itt is tudsz külföldiekkel beszélgetni ^^


sok sikert a barátszerzésben, szurkolok :3

(14/Lány)

2019. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan irhatsz😃
2019. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is írhattok😄

19/L

2019. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is irhatsz
2019. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Írhatsz nyugodtan ,nekem is
2020. jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!