Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 vagy használt pc?

Xbox 360 vagy használt pc?

Figyelt kérdés

Szeretnék játszani, viszont sok pénzt nem tudnék szánni a témára. Ezért one-ban, vagy ps4-ben nem is gondolkodtam. Melyik érné meg jobban, egy xbox 360, rgh-val (hogy játékokat ingyen pakolhassak rá), vagy egy használt pc (ami azon a szinten van, hogy vinné a 360-as játékokat hasonló grafikán, 30 fps-sel stabilan?


Azért gondolkodok inkább xbx-ban, mivel van egy elég jó üzleti laptopom, csak ugye videókártya nincs benne, ergo hiába 5. generációs i5, ha nem megy egy gta 5 sem.

Szóval melyik érné meg jobban? Illetve a 360-as játékokhoz mekkora hardver kéne?


2019. aug. 22. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jók a régebbi játékok akkor 360. Ha ujabbakkal is akarsz játszani akkor pc mert a 98%uk nem jelenik meg 360ra már.


De igazából One-t kapsz már 30.000ftert jobb lenne arra akkor 2-3 honapot gyűjtened és azt megvenni.

2019. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 360-at biztos nem vennék, van rá 95 játékom de mindegyik olyan kihalt multi téren/olyan elavult a grafikája hogy már csak porosodik a One X mellett, amire ugyanezek a játékok mind telepíthetők, jobb grafikával és életképes multival.

Lépj be egy xbox FB csoportba, én az X-emet onnan vettem 80 ezerért úgy, hogy 5 játékot adott hozzá a srác min. 40.000ft értékben, mert neki épp nagyon kellett a pénz hónap végén. Szóval szerintem ha egy S-t veszel (ami ugyan úgy jó, ugyanaddig lesznek rá új játékok csak a belseje gyengébb mint az x, de attól még egy király konzol és strapabíró) használtan 40.000 alatt simán kijöhetsz a dologból (és még lehet sokat is mondok) és a legtöbben adnak játékot is hozzá.

2019. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. 360-at is csak használtan kapsz egyébként, újat nem gyártanak/forgalmaznak már jó ideje.
2019. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen használtan akartam mindenképpen.
2019. aug. 23. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ mivel játszanál.

Egy alap "jáccós" pc már megvan használt cuccokról 100 ezer környékén perifériákat nem számolom (De egy olcsó lcd monitor sima bill+egész kombó megvan max 25ből ha a monitort használtan veszed.


PC-re ott a warez ncore stb minden aktuális címet letölthetsz.Azt a párat kivéve ami konzol exclusive de azokért nem akkora kár.

Illetve rengeteg cím online multiplayerrel full ingyenes.Pl CSGO,Apex,LoL,Dota 2,CS 1.6,Ring Of Elysium stb.


Xbox 360at megunod hamar.Nincsene új címek multiplayer halott szinte.Illetve egyéni dolog de sokaknak nem jön be a kontroller.


Xbox one alapgép olcsó.Multi éves vagy havi előfizetés viszont kell.De ez se vészes összeg.

Viszont mindig kell lennie egykis pénzednek pluszba hogy megvedd az aktuális címeket.Oké azokat tovább tudod adni de mégse olyan amikor pcn van 20-30 játékod boxra pedig maximum 10 és azokkal is sakkozni kell hogy mit adj el hogy legyen újabb játékod...

Ezt csak azoknak írom le akik új generációs konzolt ajánlottak a kérdezőnek holott nem is kérte... :D


PC éri meg a legjobban neked.Xbox 360as játékokhoz ergó 2012-13 előzz megjelentekhez egy 100-120ks belépő szintű pc elég lesz.30 fps simán megvan de több is.Ha játszol a grafikai beállításokkal multizni is tökéletes.

2019. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5

Bocsi az összeszedetlen írásért elég fáradt vagyok de remélem a lényeg átment.

Ha van további kérdésed privátban nyugodtan írj.

2019. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!