Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A God of War-ban milyen...

A God of War-ban milyen tippeket, trükköket tudtok ajánlani Sigrun ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a játék, eldöntöttem, hogy kimaxolom 100%-ra és megszerzem a platina trófeát, annyira magába szippantott a játék.

Végig vittem a sztorit, megcsináltam a mellékküldetéseket, Midgard-on kívül minden megnyitható világot kimaxoltam 100%-ra, megöltem a nyolc valkűrt, de Sigrun-nal nem bírok. Ez az első végigjátszásom, tehát ez még nem a game plusz. De amint megvan a platina trófea, már indítom is a game pluszt;)

A fentieket és mindent együtt véve 74%-nál tartok, Ivaldi végtelen vértjét hordom.

Rengeteg videót néztem, amiben Sigrun-nal harcolnak, de én valahogy mindig csak a felét tudom levenni az életcsikjából, kevésszer volt, hogy letudtam vinni kb.-re 40-re.

Milyen tanácsokat, tippeket tudtok adni, hogy legyőzzem?

Bármi ami nektek bevált, milyen páncél, rúna, bűbáj vagy talizmán lenne a leghatásosabb? És a Leviatán fejsze vagy a Káosz pengéi ajánlatosabbak ellene?

A Káosz pengéivel kezdtem, most a Leviatánnal próbálkozok, de alig viszi le kb. 40%-ra.

Biztos, hogy vannak olyan oldalak és videók a neten amiket még nem láttam ennek kapcsán, de 29 évesen a munkám mellett kevesebb idő jut mindent átnézni a neten ami ebben segítene.

Tudnátok esetleg segíteni?



2019. aug. 24. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nálam az vált be, hogy levettem a játék nehézségét könnyűre. Nincs a nehézségi szinthez köthető trófea, szóval kvázi büntetlenül válthatsz.
2019. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Azért próbálkozok még, hátha sikerül. Köszi a választ, ment a zöld kéz!
2019. aug. 25. 09:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, ma 16:20 perckor sikerült:) Előtte kicseréltem egy-két bűbájt az Ivaldi páncélomban, és a talizmánt.

Úgy már rögtön másabb volt a leányzó fekvése, jóval nagyobb sebzéseket szenvedett el a támadásaimtól, de még így sem volt annyira könnyű, de így már viszont rá tudtam érezni az ízére. A cseréléseim óta már volt egy nagyon közeli pillanat, az utólsó életerő rublikájában volt még egy nagyon kicsi, nem hiszitek el, és akkor ölt meg. Már majdnem feladtam, de még csak próbálkoztam egy kicsit, mert annyira közel jártam, végül sikerült, de még így is egy nagyon kicsin múllott, már alig volt életem, bőven pirosban volt, abból is egy kevés volt, viszont neki is csak egy leheletnyi maradt, de nem mertem már a közelébe menni vagy támadni, a fentebb említett eset miatt, ezt már nem kockáztattam meg, így Atreussal nyilaztattam le. Rálőttem a négy nyílból vagy kettőt-hármat, az elég is volt, Sigrun a földre került és megjelent a feje felett a várva várt R3-as gomb :D Na ott már több se kellett :D Szó szerint megkönnyebültem. A nehézségi fokozatot nem változtattam, maradtam normálon.

Most ezzel a trófeával lettem 82%-on. Most már az Úristen sem állít meg a 100%-os platináig. Utána jöhet a game plusz;)

Nagy élmény volt, nem is emlékszem mikor izgultam így játéknál.

Szerintem még élek nem felejtem el:)

2019. aug. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!