Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb HÁZI praktika...

Mi a legjobb HÁZI praktika pattanások ellen? Ti milyen házi trükköket ismertek a pattanások leszárításához, vagy esetleg kinövésének megakadályozásához?

Figyelt kérdés

Kamasz korban vagyok,és szerintem ilyenkor teljesen természetesek a pattanások. Ugyanakkor nagyon sok van nekem,és idegesítőek,ugyanakkor rondák is. Mit tudnék tenni ellenük itthon,házilag? Nem akarok mindenféle bolti kenceficét az arcomra kenni. Esetleg ha van valami bolti termék,ami nektek bevállt azt is szívesen meghallgatom.

Előre is köszönöm a válaszokat.nagyon sokat segítenétek!:) 15/L



2016. jún. 30. 09:24
 1/6 A kérdező kommentje:
U.i: elnézést a kategóriáért,véletlen nem jóba helyeztem..:(
2016. jún. 30. 09:31
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a fogkrém használt. Kend az arcodra (vékonyan) este, aztán reggel mosd le. Ha esetleg érzékeny a bőröd akkor ne nagyon használd, de minden estre próbáld ki! :)
2016. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
sószappan
2016. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szódabikarbónából és vízből arcradírt szoktam csinálni, meleg vízzel átmosom az arcom hogy a pórusok kitáguljanak, leradírozom majd hideg vízzel öblítem le, ami összehúzza a pórusokat. Ezután 100% tisztaságú teafaolajat szoktam feloldani meleg vízben, megvárom míg kihűl és egy vattakorong segítségével áttörlöm vele az arcom. Puha és friss lesz a bőröm, a pattanásokat pedig szárítja a szódabikarbóna és a teafaolaj is. Ha esetleg neked túlságosan szárítaná, csak az egyiket használd és valamilyen hidratáló arckrémmel kend be.:)
2016. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Semmi. Komoly aknéra nemhogy otthon, de még egy Rossman/DM-ben sem kapsz használhat cuccot.
2016. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor (nyáron) nekem legjobban az vált be hogy néha napoztattam az arcom egy kicsit, langyos vízzel mosás napi többször, viszont ha nagyon sok és zavaró akkor inkább Menj el bőrgyógyászhoz, eleinte valószínűleg valami kencét (gyógyszertári, vénnyel kapható) fog rá írni, ha az nem válik be, akkor pedig belsőleges gyógyszert.
2016. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!