Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a The Elder...

Érdemes megvenni a The Elder Scrolls Online Starter Editiont?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10k ennyit meg is érne számomra, hogyha leköt, de sajnos nem tudom kipróbálni mert nincs trial, a másik jelöltem a Final Fantasy XIV lett volna de őszintén szólva a trialt kipróbálva nem jött át nekem :/


ESO-n sajnos már nincs trial és nem tudom mikor nyitják meg újra ezt a kedvezményt, érdemes megvásárolni?

Főleg egy MMORPG-t keresek, ami nem WoW mert már sok év után nem köt le úgy mint régen. Az elvárásom efelől, hogy legkössön, akár egy jobb közösséget is keresek, valamilyen szinten az Angol tudásom is szeretném fejleszteni sokan azt mondják az ilyesfajta játékokkal kiválóan lehet, illetve nem feltétlenül célom a solo játék. Mik az ESO tulajdonságai-előnyei?


2019. aug. 25. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!