Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » See Mta v3 lv, hogy lehet...

See Mta v3 lv, hogy lehet drog alapanyagot szerezni, és hogy lehet ilégális bandába lenni hogy le tudjam majd kraftolni a drogot?

Figyelt kérdés
Át szeretnék ilegálba lépni
2019. aug. 25. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
IC kell elintézned a bandásokkal.
2019. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol találok olyan bandát?
2019. aug. 26. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan,amikor meg játszottam ott voltak a kórház fölött balra, volt egy nagy bandas negyed, de lehet azóta változott, de járd körbe kocsival a várost este, csak megtalalod
2019. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy ne szeress átlépni illegálba. Legalább gondolkozz el rajta. Akkor is annyira tetszene ha lecsuknának 15 évre? Mondjuk hogy a kérdésedre is válaszoljak, van egy banda pesten. Azt nem tudom pontosan mikor hol vannak, de priviben segíthetek. Le akarod kraftolni? Ahoz kéne egy alap szintű kémi tudás, youtube toturial videók alapján nem lesz túl jó a dolog. Jolvan na csak viccelek. Szóval, fogalmam nincs nem sokat gta-ztam :).
2019. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!