Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt a régi horror/hidden...

Ezt a régi horror/hidden object/escape/puzzle játékot felismeri valaki? Nem emlékszem a nevére.

Figyelt kérdés

Már meglehetősen régen, még gyerekként vettem online egy játékot és szívesen újrajátszanám, de sehogy se tudok rájönni mi volt a címe. PC-n játszottam, de telefonon keresztül tudtam megvenni... talán 1000ft körül volt.


A játék a hidden object, escape, puzzle games keveréke volt kicsit horrorosabb köntösben, nagyon szépen kidolgozott képekkel. Emlékeim szerint a címében benne volt a 'heart' szó, de mivel sehogy se találom már kezdek ebben kételkedni.


Sztori:

Egy felnőtt nőként játszunk, a játék elején épp egy erdőben menekülünk amikor megbotlunk és beverjük a fejünk egy kőbe, elájulunk. Kapunk egy kis jelenetet valamilyen vonatról, de azt hiszem az csak azt szimbolizálja, hogy visszautazunk az emlékekben. A nő főbb életeseményeit látjuk gyerekkorától a jelenig. 4 lelket kell 'felszabadítani' azt hiszem... legalábbis 4 fő esemény van és mindegyik rész után előkerül a szellem. Kiderül, hogy volt egy ikertestvére aki korán meghalt mert elütötte egy autó.(ezután az epizód után megjelenik az ikertestvér szelleme a központi helyen) Később beleszeret egy férfiba, de az édesapja (aki a templom gondnoka volt vagy hasonló) nem bízik benne. Nem sokkal később pedig az apa is meghal mert kiesik a templomtoronyból (apja szelleme jelenik meg). A harmadik szellem az 'ártatlan lélek' volt, az a férfi akit az apuka meggyilkolásával vádoltak meg és halálbüntetést kapott. A 4.-re sajnos nem emlékszem.. talán a nő első szerelme volt.. nem tudom már. Miután viszont megvan az összes szellem elkezdünk ébredezni és eszünkbe jut a jelenlegi férjünk és minden darabka összeáll. Kiderül, hogy anno a férjünk ütötte el a testvérünk és ezek után mindig is kémkedett utánunk. Az édesapa erre rájött és ezért halt meg és még hasonlók. Végül teljesen magunkhoz térünk a kórházban, eszünkbe jut, hogy a férjünk elől menekültünk még a játék elején és elhatározzuk, hogy kijutunk és rács mögé juttatjuk mindazért amit tett és végre szabadok legyünk.


Szerintem egész sokra emlékszem belőle ahhoz képest milyen rég volt. Remélem valaki felismeri. Aki vette a fáradtságot és elolvasta már annak ezer köszönet.



2019. aug. 27. 00:04
 1/1 anonim válasza:
rengeteg ilyesmi játékkal játszottam már. Ez mondjuk pont nem rémlik.... De én is szívesen kijátszanám. Esetleg tudnál évszámot mondani, hogy Kb mikor játszottál vele?
2019. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!