Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 10 eurót megér a Dead by...

10 eurót megér a Dead by Daylight nevű játék?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekelne, akiknek megvan a játék. Illetve mit tartalmaz, milyen gyilkosokat, túlélőket?

2019. jún. 25. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel játszanál? Konzol vagy PC? Ha konzol akkor ahoz kell psplus/xboxlive is.

Szerintem nagyon jó játék. Van jó pár alap karakter amit lehet húzni, ha jól tudom,konzolon van pár ingyenes karakter is pluszba.

2019. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
PC-n játszanék. De azt hallottam sok a bug. Meg a hétvégén ingyenesen kipróbáltam, és nem volt sok sikerélményem benne. :(
2019. jún. 25. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen biztos sokan vannak nagy szintűek, akik sokszor úgy elvernek, hogy szinte megunod. De nekem személy szerint tetszik maga a játék,engem lekötött mikor próbáltam. De ha úgy érzed nem élvezed ezek miatt, meg tapasztaltál bugokat, akkor ne vedd meg.
2019. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

10 eurót fixen megér a játék! Gondolom Summer Sale-n vetted/akartad megvenni, nem tudom, hogy mi lett a vége. Későn válaszolok, de ha még nem vetted meg leírom a véleményem.

Először is 77 óra játékidőm van benne, de ezidáig csak 1 bug-al találkoztam. A community az nagyon toxic, talán durvább, mint a LoL community-je. Ha gyilkossal akarsz játszani, akkor általában legalább 3 percet kell várni, míg talál egy meccset. Ha túlélővel vagyok általában fél perc alatt bedob. Karakterekből asszem 6 túlélőt és 5 gyilkost tartalmaz.

Szerintem minden kérdést megválaszoltam. ^^

2019. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!