Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb autó a gran...

Melyik a legjobb autó a gran turismo sport ps4 játékban amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors kellene, de irányítható ami a legnehezebb játékban sem hagy cserben van rá 1 millióm de nincs messze a 2 millió kredit sem. Az n900 túl lassú.

2019. aug. 27. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ferrari Enzo, de a Pagani Huyara az egyik legjobb (leggyorsabb), nemrég érkezett egy frissítéssel.
2019. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont frissített már, köszi...
2019. szept. 28. 22:09
 3/3 anonim válasza:

Amit én a legszívesebben vezetek a GT Sportban a szuperautók közül, az a Pagani Zonnda R. Nagyon erős, és hozzá iszonyatosan jól vezethető. Ezen kívül a Fittipaldi gépszörnye is egy nagyon nagon decens jármű. Jó a súlyelosztás, könnyű, elég erős, és jól vezethető. Ha GR1 is játszik, akkor engem a Porsche modern Lemans versenyautója győzött meg a legjobban, és a Mazda Vision Gran Turismo. Ha viszont szeretsz küzdeni az autóval, akkor a Mazda 787B-t is tudom jó szívvel ajánlani.


A Lambók és a Ferrarik nem igazán győztek meg. Pl az Enzo nem fékel olyan jól, a LaFerrari meg nekem a gyári beállításokkal picit himbálódzós. De ha megpróbálok állítani a futóművön, akkor is csak egy hajszállal lesz jobb érzésem a vezetése közben, és akkor se fog a Zonda R közelébe érni.


Kedves kérdező, Neked mik a tapasztalataid?

2019. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!