Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani ingyenes...

Tudtok ajánlani ingyenes MMORPG-t, amin azért játszanak is bőven (akár magyarok is)?

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 03:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg Tauri WoW-on játszom, de ott nincs valami sok játékos, ezáltal a játék sem valami élménydús :D Valamint én úgy vettem észre, hogy nem igazán egy PvP orientált játék az a WoW.
2019. aug. 28. 03:35
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Metin2
2019. aug. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tera
2019. aug. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én nemrég a Star Wars: The Old Republic-kal játszottam, a mai napig elég méretes közössége van, sztoriban is nagyon ott van, összesítve egy jó kis MMORPG.
2019. aug. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak.


Star Wars: The Old Republic most komolyan? xD Persze elismerem hogy remek, minőségi és tartalmas játék, de gigantikusan p2w játék. Azok akik nem költenek rá túlságosan is le vannak korlátozva benne. Minden apró biz-bazért fizetni kell ami más mmorpg-be ingyen van(leltár,tittle rendszer,max szint,stb). Én kb 1 hónapig bírtam elviselni ezt a lekorlátozást, ehhez a játékhoz mazohistának kell lenned ha ingyen akarad játszani. Aki tud rá költeni hogy meglegyen a havidíja rá annak persze oké, de f2p-be erősen ajánlatos elkerülni. A kérdező pedig ingyenes mmorpg-ket kért.


De hogy én is írjak párat.


Blade and Souls

Guild Wars 2(2 kiegészitő opcionálisan megvehető de anélkül is élvezhető a játék)

Revelations online

Skyforge


Illetve ezt 1x ugyan meg kell venni(10 euro=3000 forint) de utána teljes mértékben ingyen élvezhető és 7 napos ingyenes kipróbálásra van lehetőséged megvétel előtt: Black Desert Online


Illetve most leárazás van 1 ideig és most csak 5 euro azaz 1500 forint



Ha mehetünk 1 kicsit keletebbre is Japán/koreai irányba:


Closers

SoulWorkers

Elsword

kurtzpel

2019. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
TERA, illetve a black desert online tényleg nem rossz, bár ott a végén (55-ös szint felett) elmegy élet szimulátorba, kereskedés, craft stb.
2019. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 Szóval az SW Old Republic P2w de a BDO nem? Ne nevettess! Minden negyzet centiért fizetni kell,csodálom hogy a játék nem havidíjas.
2019. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem tudom te mit/hogy játszol de BDO nem P2W. AZ igaz hogy 1x meg kell venni de utána F2P-be is simán el lehet lenni vele. Én megvétele óta 1 forintot se költöttem és elég jól haladok, nem érzem úgy hogy költenem kéne rá. Csak annyi hogy 1 kis fps gondom van ha túl húzom grafikát de az a gépem hibája nem a játéké. xDDD


Ami a Star Wars The Old Republic-ot illeti az igenis P2W a javából. Több tárhely kell? Fizess!!!! Tittle rendszert akarod használni? Fizess!!!! El akarod érni a max szintet? Fizess!!!! Meg még elég sok mindenért fizetned kell hogy egyáltalán használni tudd a funkciókat és feature-kat ha nem vagy "subscription" azaz nem fizetsz havidíjat. Még azt is le korlátozzák hogy mennyi credited lehet összesen ha nem fizetsz havidíjat, és ha azt az összeget már meghaladtad onnantól bukód a creditet.


Itt 1 lista hogy mi a különbség a F2P és a havidíjasok közt SW: TOR-ba.


[link]



Persze azt elismerem hogy BDO-ba is gyorsabban haladsz ha költesz rá, DE ráköltés nélkül is minden megvehető ingame ezüstért vagy pedig ki tudod farmolni.

2019. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!