Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Streamelés kommentár nélkül...

Streamelés kommentár nélkül mennyire "sikeres"?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodtam azon, hogy szabadidőmbe csinálnák végigjátszás (walkthrough) streameket. Annyi lenne, hogy nem lenne face cam meg nem is kommentelném a dolgokat, hanem csak a játék menne egyedül,amit végigjátszom.
2019. aug. 28. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Millió ilyen csatorna van. Sokan pont azzal tudják eladni magukat, hogy beleviszi a streamer a személyiségét, a poénjait, a reakcióit, és azért nézik ahogy "produkálja" magát a játék közben. Ha te ezt kihagyod, és még olyan témát is osztasz meg ami már régi, és van belőle 1000 ugyanilyen a neten/videomegosztón, a nullához közelíted a létjogosultságát meg a keresletét is. Lehet, hogy lesz rá érdeklődő, de töredéke annak aki az arcát és személyiségét is adja hozzá.

(szerintem)

2019. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, walktrough videókból rengeteg van, ha nincs mellé valami, ami leköti az embert (mint az írt személyiséged, a műsor tartalma stb), akkor nagyot esik az érdeklődők száma.

Ettől függetlenül én azt mondom próbáld meg, de semmiképp ne a nézőszám miatt csináld, mert ha már ezzel indítasz mennyien fogják vajon majd nézni, akkor felesleges, mert az elején, de akár évekig nem lesz nagyobb videó néző bázisod, azzal meg befordulsz és abbahagyod. A mai nagy streamerek is volt hogy 3-4 évig streameltek mire felfigyeltek rájuk, addig meg volt vagy jó 10-20 néző (és az se biztos, hogy mindegyiknek bejött, mert van aki nem jutott túl a 100 főn).


Sikeresnek a témát nem mondanám, de ha érdekel, tegyél vele egy próbát.

2019. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. :)
2019. aug. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!