Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen sorrendben erdemes...

Milyen sorrendben erdemes kijátszani a Dragon Age sorozatot?

Figyelt kérdés
Latom van egy rakat DLC meg 4(?) fő játék. Mi a logikus sorrend? Van atfedő sztori egyáltalan? Es esetleg valaki tudja hogy a könyveket hogy kene olvasni?

2019. aug. 31. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

az első volt az Origins/Vérvonalak, utána jött a Dragon Age 2, utána meg az Inquisition, a 4. fő játék meg még be sincs jelentve, szóval azt inkább hagyjuk.


Átfedés az első és a második közt nincs nagyon, mert más a háttértörténet, az inquisition-ban visszaköszönnek karakterek az első részből, de ennyi.

Igazából bármelyikkel kezdheted, a DLC meg annyi, hogy plusz területeket, társakat meg képességeket kapsz, amik beépülnek az úgymond szabad felfedezős részbe, nagyon kevés van kihatással a fő történeti szálra.


Ha az újrajátszhatóságot is nézzük, az első a legjobb, a második össze lett csapva (mivel eredetileg 3 évnyi fejlesztési idejük lett volna, aztán közölték velük, legyen meg 1,5 év alatt, a főváros, ahol játszódnak a dolgok valójában csak egy lett volna a helyszínekből), történeti szálban viszont hozta a színvonalat, ami az inquisition-t illeti, nekem nagy csalódás volt, mert hiába ott van a legnagyobb terület, kissé jellegtelen az első kettő után, nem is csoda hogy egyszer kijátszottam és annyi (ez volt kb 80 óra úgy, hogy mindenhova elmentem, felfedeztem, farmolgattam stb), ezzel szemben az 1-ben meg van simán 2000+ órám.

2019. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!