Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Angol nyelvet tanító alkalmazá...

Angol nyelvet tanító alkalmazás (mobilos app), ami ilyen?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:


Sajnos nagyon monoton munkám van jelenleg és így a munkaidőm min. 80%-ában úgy játszok a telefonon, hogy közben dolgozok is. Arra gondoltam, hogy érdemesebb lenne idióta játékok helyett valami értelmes app-ot nyomogatnom. Amúgy szabadidőmben soha nem játszok, nem is hiányzik, csak azért csinálom így is, mert gyorsabban telik az idő.


A lényeg, hogy nyomogatás közben azért fejben ott kell lennem, szóval teljesen nem tudom kikapcsolni az agyam, így olyan nyelvtanulós alkalmazást keresek, ami lehetővé teszi, hogy komolyabb odafigyelés nélkül is megragadjanak a fejemben szavak.


Nem tudom, hogy ezt mennyire érthetően írtam le, remélem tud valaki segíteni. :)



2019. aug. 31. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Doulingo
2019. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Doulingo vagy Xeropan. A 2 legjobb app
2019. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
WordUp
2019. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barackoshányás ***** válasza:
Drops
2019. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod még esetleg a HelloTalk, Speaky, Tandem appokat is. Ezekben te pl. magyarul míg egy másik anyanyelvű angolul beszél, segít neked tanulni.

Érdemes kipróbálni. Üdv.

2019. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!