Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg én vagyok a hülye? Mi...

Tényleg én vagyok a hülye? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés
Ha megveszek egy játékot akkor én vagyok a szerencsétlen, hogy miért vettem meg, amikor ingyenesen le tudom torrentezni és ez az egész csak pénzkidobás. De ha mondjuk letorrentezem a játékot akkor visszakapom, hogy mekkora zsidó sóher vagyok hogy nem költök pénzt rá... Most akkor velem van a baj, vagy, hogy van ez?

2019. szept. 1. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én egyarán veszek, és torrentezek is játékokat, filmeket. De soha se vágtak a fejemhez ilyeneket. Szerintem ez csak az én dolgom nem?
2019. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek nem felelhetsz meg az életben, valakinek úgyis szemet fog szúrni bármit csinálsz. Ha te szégyent érzel azért, mert megszólnak hogy nem elloptál valamit hanem megvettél, veled sincs minden rendben.
2019. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

És mi lenne, ha nem foglalkoznál azzal, hogy ki mit mond?

Sosem lesz olyan, hogy mindenkinek megfelelj, akkor miért erőlteted?

2019. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Én azért torrentezem le a játékot, mert egyrészt tartósabb, másrészt gyakran előfordult, hogy nem lehetett játszani a vásárolt játékkal, harmadrészt meg néhány játékért irreálisan megas árat kérnek el. Akkor is, ha egy nagy rakás szar az egész (pl. City Interactive játékok).


Többször előfordult már, hogy a boltban vásárolt játék az istennek nem indult el, a letöltött feltört kalózváltozat pedig baj nélkül működött. De az is, hogy a CD/DVD tönkrement, és természetesen addigra már nem volt kapható az adott játék eredetiben (Dűne 2000, Red Alert 2 például).

2019. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem szégyenkezem csak nem értem a logikát. Ha megveszem azért szólnak le, ha nem veszem akkor meg azért és ez nem különböző emberek véleménye erről hanem ugyan az az ember.
2019. szept. 1. 16:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét dolgot ugyanaz az ember mondja, akkor nyilvánvalóan vagy nem normális, vagy direkt akar idegesíteni, de neked is problémáid vannak, ha hagyod, hogy egy ilyen elmeroggyant bármiféle hatással is legyen rád, ahelyett, hogy csak egy jót röhögnél rajta és a saját meggyőződésed szerint torrenteznéd/vásárolnád a játékokat.
2019. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És az az érdekes hogy nem csak egy ember van aki eljátssza velem ezt...
2019. szept. 1. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Sosem torrentezek le egy jatekot sem.

Ha kell megveszem, legalabb tudok multizni is pl rendesen

2019. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Ám meg van rengeteg freeware, abandonware játék is, amit torrentezni se kell. Ingyen, mindenféle törvény áthágása nélkül letöltheted, és játszhatsz velük.
2019. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 az emberek háromnegyede hülye. ezt jegyezd meg egy életre. tök mindegy mit csinálsz, tök mindegy hogy működik a világ, az emberek többsége teljesen önellentmondásosan fog viselkedni és gondolkodni, és a tetejébe még okoskodni is fognak másoknak. miért? mert a szellemileg egyszerű emberek szükségességét érzik annak hogy másoknak okosabbnak tűnjenek, de ezt csak saját magukkal próbálják elhitetni. ha te okos vagy, akkor ezen lépj túl egyszerűen, vedd meg azt amiért nem sajnálod a pénzt, és töltsd le azt, amiben nem vagy biztos hogy van e olyan jó hogy megérje azt az összeget. mást nem tudok mondani
2019. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!