Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a max dpi aminek meg van...

Mateszkapo2 kérdése:

Mi a max dpi aminek meg van ertelme tudom ez egyén fuggo de amit az ember meg tud ezekelni dpi ben max ként az kb mennyi?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

maximum 1000 dpi amit javaslok (én 800-al 1.0 játékbeli sensitivitivel) lényeg amúgy hogy minél alacsonyabb legyen de csak annyira vidd le ami nem korlátoz túlságosan a mozgásban.


Alacsony dpi vel sokkal pontosabban tudsz célozni. Vegyél egy szélesebb egérpadot és egy olyan egeret aminek jó a szenzorja hogy a rántásokat tudja regisztrálni. Olcsó egerek között is van olyan ami képes rá. Kikell próbálni még az üzletben hogy regisztrálja-e a gyors egérmozgást. Van olyan 3000 forintos egér aminek van olyan jó a szenzorja mint egy 30 000 forintosénak csak többet kell matatni én üzletben tesztelgettem őket

2019. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eger meg egerpad van es eddig eleg alacsony (3-400 on jatszottam ) de a magas dpi érzékenyebb es alapvetöen pontosabb ha magasabbra álitod és ezért akarom minel magasabbra de ugy hogy meg tudjam erzekelni a különbséget de akkor 1000 allat
2019. márc. 4. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

kisebb dpi esetén többet kell mozgatnod a karodat ugyan akkora monitoron való mozgásért. Ez jó lehet, ha nagy helyed van, szereted a nagy karlendítéseket, na meg sok FPS játékot játszol, mivel a nagy mozgással viszonylag pontosabban tudsz lőni, nem lesz akkora hátrány, ha 1,5 cm helyett 1,54 cm-rel viszed odébb a célkeresztet.

Magasabb dpi-vel adott területen mozgatva az egeret hamarabb körbe tudsz fordulni, elmozdulni stb.


Nekem pl 3200 dpi-vel megy az egerem, ami nekem kényelmes, de régen fps játékoknál, főleg ha mesterlövésszel akartam menni, le kellett nyomnom 2400-ra, mert túl érzékeny volt és nem tudtam elég pontosan odahúzni az egeret. Ezzel szemben viszont egy rpg-nél pont hogy jobb volt a magas dpi, mert hamarabb meg tudtam fordulni.

Sokminden függ attól, milyen típusú játékkal játszol.

2019. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!