Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy gamer szoba berendezéséhez...

Egy gamer szoba berendezéséhez ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátom szokott játszani (bár nem függő, egy két játékkal szokott játszani xboxon) és mindig a szobát igazgatja, rendezgeti.


Így gondoltam, most hogy jön a szülinapja berendezném neki nagyon Italy kiegészítőkkel (LED fények stb). Laptop+monitor van, esetleg tudtok ajánlani jó kiegészítőket amik kellenek egy ilyen szobába hogy a lehető legjobban funkcionáljon és menő legyen?:)

Sok videót néztem meg képeket is de sajnos nem értek ehhez így az egyes elektronikai cuccok nevét se tudom.


Kabelrendszerezo, billentyűzet is van.


2019. szept. 2. 14:41
 1/3 anonim válasza:

Esetleg lehetne feldobni a szobát LED csík vagy másként LED szalagokkal.

[link]


[link]


De ezeket elektronikai szaküzletekben is lehet kapni. Veszel elegendő hosszúságú szalagot és ha túl hosszú akkor ki lehet vágni belőlle. Így érdemes lesz venni egy forrasztó(cínező) pisztolyt vagy pákát ha esetlegesen forrasztani kell.

[link]


[link]


Én személy szerint a pákát ajánlom mivel megbízható és tartós ellenben veszélyes is.

2019. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg plussz kiegészítőnek egy jó hifi(5.1-es) legalább. Egy jó fejhalgató és gamer szék.
2019. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen :)
2019. szept. 4. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!