Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox a következő konzolgene...

Az Xbox a következő konzolgenerációt is bukhatja?

Figyelt kérdés

nézzétek meg a Google kereséseket: [link]


és ennek a két videónak a megtekintéseit:


xbox https://www.youtube.com/watch?v=-ktN4bycj9s


ps (igaz ez kamu, de a megtekintések...) https://www.youtube.com/watch?v=ItwQoIPvb-w


az embereket jobban érdekli a PS5 mint az Xbox Scarlett...gondolom az emberek elvesztették a bizalmat az Xbox iránt


amit tudok hogy egy kicsit erősebb lesz az új xbox mint a riválisa és állítólag az xbox is rágyúrt az exkluzív játékokra (ha jól tudom 10 játékstúdiót felvásároltak, de eddig nem lehet tudni mik lesznek)


és ami előny a playstation-ak hogy lesz VR-ja, az új xboxnak nem lesz


amúgy most nekem is Xbox One-om van, de szerintem majd átmegyek a PS5-re ha kijön


Most 2019 szeptemberében, mit láttok? Mi lesz majd?



2019. szept. 5. 20:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Google keresések, statisztika [link]
2019. szept. 5. 20:23
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor írjátok be a linkelt oldalon hogy ps5 (a link nem jó valamiért)
2019. szept. 5. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Nos azzal kezdeném hogy amit írni fogok az csak az ÉN egyes egyedüli személyes véleményem erről a helyzetről,nem alapozok semmilyen trend oldalra se semmire.


Xbox széria: Hát igen, eddig nem volt túl nagy Exkluzív barát, főleg tömegjátékokat adtak ki(pl fifa sorozat hogy csak egyet mondjak a sokból) és főleg amennyire én tudom a sport/versenyes/fps játékok felé hajlottak(persze azért van/volt más is még).


Ps széria: itt főleg Exkluzív rpg/sandbox/simulator és társaik játékok vannak/voltak/lesznek.


Szóval attól függően ki mivel akar játszani dönti el hogy melyik platformot preferálja. A világ többsége jobban odavan 1 jó rpg-ért(witcher3,God of War,stb) mint az fps/sport/versenyes játékokért. Én is Ps párti vagyok mert oda jön a legtöbb rpg/telltale játék amiket szeretek és/vagy elnyerik a tetszésemet. Engem annyira a sport(fifa),kocsis(forza) meg az fps-ek(fortnite,csgo) nem kötnek le. Az általam kedvelt játék műfajok kb 70-80%-a Ps-re jön vagy Ps Exkluzív alapból, így számomra egyértelmű hogy Ps oldalán állok.


Persze akinek a másik oldal jön be (fps,sport,kocsis,stb) azok egyértelműen Xbox-ozni fognak.


Számomra amit írtál hogy lesz VR Ps-re nem befolyásoló tényező. Eddig is megvoltam elég jól Ps-el és ezután is megleszek akár lesz hozzá VR akár nem.


A lényeg: Egyszerűen több és jobb minőségű játékok jönnek Ps-re mint Xbox-ra így értelem szerűen a Ps tábora is nagyobb. Azt alá írom hogy van pár jó Xbox játék is. Habár engem eléggé tud irritálni ha 1 játékból tömegjátékot gyártanak, mint pl: Assassins creed, Fifa, Forza. De hogy mondjak ellenpéldát is Ps oldalon ott a Final Fantasy, a Tales of széria(zestiria,berseria...mizéria xD) az ilyen "tömegjátékok" hogy kismillió része van(persze attól még jó játékok akkár csak az AC, csak fölöslegesnek tartóm hogy ennyi legyen)


Illetve még 1x elismétlem. EZ csak is kizárólag az én személyes véleményem. Habár engem sose érdekelt annyira hogy a Ps és Xbox "harcolnak", én szimplán csak el vagyok a játékaikkal amelyik tetszik és kész. Sem több sem kevesebb nincs benne.

2019. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
japán címek csak ps-en lesznek, szóval box nálam kilőve
2019. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a ps2 után 360-at vettem és azóta xbox párti vagyok és szerintem az is leszek. Mert csinállhat 50 ezer exclusive-ot a Sony, azt nem tudják überelni, hogy 3 generációnyi játék van az xbox-nál (classic,360,One) amit 1 konzolon tudok is használni.

Nekem ez sokat jelent, hogy ha játszani akarok a Red dead redemption 1 és 2 vel, akkor nem kell 2 konzolt elővennem, hanem elég 1.

2019. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hamár kukacoskodni akarunk, akkor nem a Microsoft volt a harmadik az előző generációban, hanem a Nintendo, mert a ps4,xbox one és a wiiu jelent meg 1 generációban.
2019. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
# 5 A PS5-el is játszhatóak lesznek a PS4-es játékok és valószínűleg a PS3-as játékok is...
2019. szept. 6. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:
A ps5ről azt pletykálják, hogy csak ps4-el lesz visszafelé kompatibilis. a ps3-al biztos nem, a cell processzor miatt.
2019. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5: Arról nem is szólva, hogy az Xbox Live online rendszere olyan pöpecül működik, ahogy a Sonyé sosem fog.
2019. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Már több helyen azt rebesgetik, hogy a Ps5 sokkal erősebb lesz mint az új xbox. Persze ez még tényleges megerősítésre vár, de már túl sok helyen olvastam ezt, hogy csak úgy fél vállról vegyem. Az biztos, hogy a jelenlegi genyerációt az xbox vastagon elbukta, úgy ahogy azt illik. És most nagyon úgy néz ki, hogy a következőt is elbukja. Mára a Ps4-ből már közel 100 milliót adtak el, ezzel megközelítette az eddigi legsikeresebb kiadását, a Ps2-ét. Ez is megalapozza az a Ps5 előnyét, mert megágyaz neki. Ilyen számok az xbox-nál kanyarban sincsenek.

A Ps4-ből 91.6 milliót adtak el, az xbox-ból 38 milliót.

A számok magukért beszélnek.

A másik behozhatatlan előnye a Ps-nek amit már jól le is írtak előttem, az az, hogy az Xbox-nak egyszerűen nincs emlékezetes exkluzív játéka. Ellenben csak a God of War-nál tömegével hallottam és olvastam embereket, hogy már csak azért a játékért is vettek Ps4-et. De a Spider Man is sem gyenge, amikor God of War mellett tavaly abból adtak el a letöbbet.

Ilyet se hallottam még az xbox-nál. A következő generációt is a Ps fogja vinni, ez biztos.

2019. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!