Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox a következő konzolgene...

Az Xbox a következő konzolgenerációt is bukhatja?

Figyelt kérdés

nézzétek meg a Google kereséseket: [link]


és ennek a két videónak a megtekintéseit:


xbox https://www.youtube.com/watch?v=-ktN4bycj9s


ps (igaz ez kamu, de a megtekintések...) https://www.youtube.com/watch?v=ItwQoIPvb-w


az embereket jobban érdekli a PS5 mint az Xbox Scarlett...gondolom az emberek elvesztették a bizalmat az Xbox iránt


amit tudok hogy egy kicsit erősebb lesz az új xbox mint a riválisa és állítólag az xbox is rágyúrt az exkluzív játékokra (ha jól tudom 10 játékstúdiót felvásároltak, de eddig nem lehet tudni mik lesznek)


és ami előny a playstation-ak hogy lesz VR-ja, az új xboxnak nem lesz


amúgy most nekem is Xbox One-om van, de szerintem majd átmegyek a PS5-re ha kijön


Most 2019 szeptemberében, mit láttok? Mi lesz majd?



2019. szept. 5. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen felesleges ilyen jóslásokba bocsátkozni. Új gépet sosem érdemes vásárolni legalább egy évig addigra tisztul a helyzet. Nyilván jobban foglalkoztatja az embereket az új PS mint az új Xbox, mert a legtöbb embernek PS-e van. Viszont már mind a Sony mind a Microsoft túl van egy borzalmas generációkezdésen a PS3 és az Xbox One-al. Minden előfordulhat.


Mellékesen nem árt tudni ha megnézitek a legjobban fogyó top 10-es játékokat mindkét gépen akkor majdnem ugyanazok a multiplatform címek szerepelnek rajta mint COD vagy FIFA. A legtöbb embert marhára nem érdekli mi a márkája a gépnek hanem az, hogy mit kapnak fel. Amelyik gép eléri előbb a kritikus tömeget valami jó húzással (vagy mint a PS3, XBO esetén látható a másik húzza le magát) az lesz a casual gép és abból vesznek többet.

2019. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igazából 3 dolog miatt megy jobban a PS, mint az Xbox.


1. A rettenetes Xbox One rajt elcseszte az egész generációt a Microsoftnál, morbid mennyiségben pártoltak át.

2. Ázsiában az Xbox-nak nincs piaca, a PS4 nagyon megy.

3. Mindenki azt a terméket veszi, amelyikről többet, jobbat hall. Az exkluzív játékok is nagyon fontosak, de érdemes összevetni egy exkluzív játék eladási számát a konzol eladási számaival: Kb. 10 millió eladott példányban lévő God of War (ami remek szám!) szinte teljesen eltörpül az eladott 95 millió eladott PS4 mellett. A legtöbb ember ugyanazt tolja mindkét konzolon.

2019. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A ps azért tetszik nekem jobban mert több japán játék jelenik meg rá, mint xboxra
2019. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!