Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Just Cause 3 miért megy ilyen...

Just Cause 3 miért megy ilyen rosszul Xbox One S-en?

Figyelt kérdés
Már azóta játszani akartam ezzel a játékkal, mióta kijött, előző héten vettem egy Xbox One S-t és tegnap megvettem rá a Just Cause 3-mat. Ma kezdtem el, de mikor lövöldözök vagy vezetek kb. 10-15 fps-em van. Ez mitől lehet? És lehet vele csinálni valamit? Kicsit csalódott vagyok, hogy majdnem 4 év után se tudok normálisan játszani vele.

2019. szept. 6. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

a Just Cause kriminálisan optimalizálatlan volt konzolokon

az 1.06-os frissítéssel is leesik 20-24 fpsre Xbox One-on, 1.0 verzioban meg 20- is tudott lenni az fps

2019. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*a Just Cause 3 kriminálisan optimalizálatlan
2019. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor mi a tökömért adják így ki, ha játszani se lehet vele normálisan? Oké, hogy van Xbox One X ami elviszi, de az xbox one platformba nem csak az tartozik bele.
2019. szept. 6. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

"miért adják ki így?"

nem ez az első játék amit így adtak ki, a Skyrim pl. játszhatatlan volt PS3-mon, a Shadow of the Colossus pedig 19-22 fpssel ment PS2-ön (igaz azok más idők voltak, ott még leszarták az emberek a frameratet)

egyébként a vicc az hogy a Just Cause 3 2 évvel az Xbox One X előtt jött ki, tehát ott még csak azzal se számoltak hogy "lol az erősebb hardverű konzolon majd meglesz 30 fps "

2019. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!